Kurye İş İlanları

Sendeo Kargo İş Başvurusu

Sendeo Kargo iş başvurusu nasıl yapılır? Sendeo Kargo iş ilanları ve kariyer imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sendeo Kargo Hakkında Bilgi

Koç Holding tecrübesi, sürekli gelişime açık teknolojik altyapısı, 7/24 hizmet anlayışı, dinamik ve cesur bakış açısıyla Sendeo, kargo ve teslimat sektörüne yenilikçi çözümler getirmek için yola çıkıyor.

Artık senin için ne zaman geleceği belirsiz gönderiler, hasarlı gelen ürünler, yanıtsız sorular yok. Çünkü artık Sendeo var ve “istediğin gibi sende o”.

Sendeo olarak hikayemiz kurum içi girişimcilik ve inovatif bakış açısıyla başladı. Koç Holding’in ve Aygaz’ın hisse payına sahip olduğu %100 bir Koç Topluluğu şirketi olarak; kargo ve lojistik sektörüne dinamik, cesur ve yenilikçi bir bakış açısı kazandırmak için yola çıktık. Bu yolculuğumuzda Aygaz’ın 81 ildeki yaygın bayi ağının gücü ve Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışı sayesinde sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Adımızın da işimizin de merkezinde hep “sen” varsın. İhtiyaçların ve beklentilerin doğrultusunda sana en iyi hizmeti vermek ve hayatını kolaylaştırmak için “senin istediğin gibi” çözümler sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.

Sendeo Kargo İş Başvurusu

Sendeo Kargo iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Açık iş pozisyonu olduğunda sayfa üzerinde listelenecektir.

Sendeo Kargo İletişim Bilgileri

Sendeo Kargo Adres: Kemerburgaz Caddesi Vadi İstanbul Park 7B Blok Kat:12 Sarıyer / İstanbul

Sendeo Kargo Telefon Numarası: 0(212) 273 63 36

Sendeo Kargo Web Sitesi: https://www.sendeo.com.tr/

 

Tüm iş ilanları için tıklayın.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu