Yurtdışı İş İlanları

Yunus Emre Enstitüsü İş Başvurusu

Yunus Emre Enstitüsü iş başvurusu nasıl yapılır? Yunus Emre Enstitüsü iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi kurumun insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Yunus Emre Enstitüsü Hakkında Bilgi

Yunus Emre Enstitüsü, 2009 yılında kurulmuştur. Kurumun amacı, ülkemizin tanıtımını yapmak, yabancı insanlara Türkçe dili, Türk kültürü ve Türk sanatları hakkında bilgiler vermektir. Yunus Emre Enstitüsü, vakfa bağlı bir kuruluşu olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Türk dili veya kültürümüz hakkında bilgi almak isteyen insanlara yurtdışında hizmet sunmakta olan Yunus Emre Enstitüsü, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için özverili ve insan odaklı bir şekilde çalışmaktadır. Ülkemizin, diğer ülkelerle dostluğunu geliştirmek ve kültürel etkinlikle bulunmak, Türk tarihi hakkında bilgiler sunmak gibi bir çok görevi bulunmaktadır.

Yunus Emre Enstitüsü’nün yurtdışında toplamda 60 üzerinde kültür merkezi faaliyet göstermektedir. Bu merkezlerde Türkçe öğretimi gibi etkinlikler yapılmaktadır. Türk kültürü ve sanatını tanıtmak için pek çok etkinlik yapılmaktadır.

Yunus Emre Enstitüsü İş Başvuru Formu

Enstitü iş başvurusu için buraya tıklayınız. Yunus Emre Enstitüsü kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yunus Emre Enstitüsü insan kaynakları departmanına özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Yunus Emre Enstitüsü İş Başvurusu 2023 : Yunus Emre Enstitüsü, bünyesine dönem dönem personel alımı yapmaktadır. 2023 yılında da bazı pozisyonlara personel alımı yapmıştır.

Yunus Emre Enstitüsü İş Başvurusu 2024 : Yunus Emre Enstitüsü, 2024 yılında da personel alımlarını sürdürecek. Üst kısımda verdiğimiz linkten online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yunus Emre Enstitüsü İş İlanları

Yunus Emre Enstitüsü iş ilanları için buraya tıklayınız. Yunus Emre Enstitüsü Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını listeleyebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Yunus Emre Enstitüsü İletişim Bilgileri

Yunus Emre Enstitüsü Adres: Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 11 06050 Ulus Ankara
Yunus Emre Enstitüsü Telefon Numarası: +90 (312) 309 11 88
Yunus Emre Enstitüsü Web Sitesi: https://www.yee.org.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu