Kamu İş İlanlarıKurye İş İlanları

İskoop Ecza Koop İş Başvurusu

İskoop Ecza Koop iş başvurusu ve kariyer olanaklarıyla ilgili bilgiler. İskoop Ecza Koop iş başvurusunu kurumun insan kaynakları sayfası üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

İskoop Ecza Koop iş başvurusu yaparak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. İstanbul Ecza Koop kariyer sayfasından özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

İskoop Ecza Koop Hakkında Kısaca Bilgi

Ecza Kooperatifleri 1989 senesinde kurulmuştur. 1970 senesinden sonra eczacıların kurmuş oldukları kooperatifler bir araya gelmiş ve Ecza Kooperatifleri kurulmuştur.

1970 yıllarında ilaçların dağıtımlarında bazı problemler oluşmaya başladı. Bazı firmalar ve küçük işletmeler kural dışı uygulamalar gerçekleştiriyordu. Bu da ciddi sorunlara yol açmaya başlamıştı. İlk Ecza Koop Manisa’da kurulmuştur ve sonrasında başka illerde de eczacılar bir araya gelerek çeşit Ezca Kooperatifleri kurulmaya başlamıştır. Sonrasında ise tüm bu kooperatifler birleşerek tek bir Ecza Kooperatifi ortaya çıkmıştır.

Ecza Kooperatifleri eczacıların mesleki ve ekonomik alandaki tüm çıkarlarını koruma amaçlı kurulmuştur. Zamanla biriktirmiş olduğu bilgi ve birikimi başta Ecza Koop üyeleri olmak üzere tüm sektörle paylaşmakta olan bir kurumdur. Her geçen gün daha da tecrübe sahibi olan ve faaliyetlerini en iyi şekilde, kusursuz bir hale getirmeye çalışan İskoop Ecza Koop üyelerine ve tüm sektörlere sağlık konusunda destek olan bir kurumdur.
İskoop Ecza Koop başta teknolojik gelişmeler olmak üzere tüm yenilikleri takip eder ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla kendini her gün biraz daha geliştirir. Kendi sektöründe hiç kuşkusuz ki lider bir kurumdur ve söz sahibi olan bir kooperatiftir.

İskoop Ecza Koop İş Başvurusu

İskoop Ecza Koop iş başvurusu ve kariyer olanakları için bu linke tıklayabilirsiniz. İskoop Ecza Koop kariyer sayfası üzerinde yer alan başvuru butonuna tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

İskoop Ecza Koop İş İlanları

İskoop Ecza Koop iş ilanları ve açık iş pozisyonları için bu linke tıklayınız. İskoop Ecza Koop Linkedin ağı üzerinden de firmanın iş ilanlarını takip edebilir ve firma çalışanlarıyla irtibat kurarak sosyalleşebilirsiniz.

İskoop Ecza Koop İletişim Bilgileri

Adres: Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sokak No:3 Bahçelievler 34197 – İstanbul
Telefon: (0212) 454 77 77
Web Sitesi: https://www.iskoop.org/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu