Kamu İş İlanları

Akkuyu Nükleer Santrali İş Başvurusu

Akkuyu Nükleer Santrali iş başvurusu nereden yapılır? Mersin Akkuyu Nükleer Santrali personel alımı ve online iş başvurusu için cv bilgilerinizi kurumun e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Akkuyu Nükleer Santrali Hakkında Bilgi

Türkiye’nin ilk nükleer enerjisi olacak olan Akkuyu Nükleer Santrali,Mersin ilimizin Gülnar ilçesinde yapılacak. Yanışlı mahallesinin Akkuyu mevkiinde yapılacak olan Akkuyu Nükleer Santrali, bir Rus şirketi olan Atomstroyexport’a bedelsiz olarak verildi. Türkiye ve Rusya arasında imzalanan bir anlaşma ile yapılacaktır.

Akkuyu Nükleer Santrali, Rus kamu şirketi tarafından kendi finansal kaynakları ile yapılacaktır. Burada üretilen elektrik 15 sene boyunca Türkiye tarafından belli bir tarife üzerinden satın alınacaktır. Akkuyu Nükleer Santrali’nin 2023 yılında aktif olabilmesi için çalışmalar başlamıştır. Bu santral toplamda 4 üniteden oluşacaktır ve her ünitede 1200 Mwe olacaktır. Toplamda 4.800 Mwe güç üretecek olan Akkuyu Nükleer Santrali, faaliyete girdikten 8 sene sonra ülkemizin enerji gücünün %5.5’ini karşılayacaktır.

Akkuyu Nükleer Santrali Personel Alımı

CnnTürk kaynaklı bir haberde Akkuyu Nükleer Santralinde çalışacak olan personellerin 1.500 dolar üzerinde maaş alacağı belirtildi. Akkuyu NGS, bünyesinde çalışacak olan kişiler de kendi kariyer gelişimleri açısından tecrübe sahibi olacaklardır.

Akkuyu Nükleer Santrali İş Başvurusu

Akkuyu Nükleer Santralinde çalışmak için hr@akkunpp.com e-posta adresine cv bilgilerinizi göndererek iş başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Akkuyu Nükleer Santralinin inşaatında toplamda 12.500 personel işe alınacaktır. Santralin işletilmesinde ise toplamda 4.000 personel çalışacaktır.

Akkuyu Nükleer Santrali İş Başvurusu 2022 : Akkuyu Nükleer Santrali 2022 yılında da işçi ve personel alımlarına devam ediyor. Üst kısımda verdiğimiz e-posta adresine özgeçmiş bilgilerinizi göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akkuyu Nükleer Santrali İletişim Bilgileri

Akkuyu Nükleer Santrali Adres: İsmet İnönü Bulvarı, Kültür Mahallesi, Nakkaş Ap. Blok-A No. 134, Mersin
Akkuyu Nükleer Santrali Telefon Numarası: +90 324 232 22 34
Akkuyu Nükleer Santrali Web Sitesi: http://www.akkunpp.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Özel güvenlik görevlisi olarak Akkuyu nükleer santral de çalışmak istiyorum personel ihtiyacınız olursa beni aramanızı rica ederim 0542 258 3380

 2. 1969 doğumluyum.
  Eski bir muzisyenim.
  Mutfakta soğuk meze üzerine eğitim ve çalışma tecrübem var.
  İngilizce biliyorum.
  Seramik ve fayans döşeme üzerine MEB
  onaylı, Çanakkale seramikten aldığım sertifikam var.
  Yaşımdan dolayı,ağır bir işte çalışmak zor olabilir fakat, mutfakta aşçılık veya aşçı yardımcılığı yapabilirim. Seramik ve fayans kaplama konusunda da ustabaşı, olarak çalışabilirim.
  Ayrıca Office ve exell programlarinda ön bilgim var.

 3. Ben demirciyim aynı zamanda bükme kesmeden makinasından iyi anlarım 05421804749 acil işe ihtiyacım var

 4. Bu beni arasanız iyi olur Denizlideyim içim bitti beni bu gün arasanız gelirim yoksa ben yarın olsa gelmem çünkü bostayim

 5. Ama acil bu beni ararsanız gelirim bostayim yarına gelemem bir kaç iç teklifi oldu sizi tercih önceliğim yarına gelemem sizden acil haber bekliyom kolay gelsin TLF. 05421804749

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu