İşOtomotiv İş İlanları

Assan Hanil İş Başvurusu

Assan Hanil iş başvurusu nasıl yapılır? Assan Hanil iş ilanları ve kariyer imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Assan Hanil Hakkında Bilgi

Geniş ürün yelpazesiyle dünyanın önde gelen markalarına mühendislik, ürün geliştirme ve üretim hizmeti sunan Assan Hanil, Kibar Grubu’nun otomotiv yatırımlarından biridir. 1997 yılında Güney Koreli Seoyon E-Hwa ortaklığıyla kurulmuş, otomotiv sektöründe ana parça tedarikçisi olarak üretime başlamıştır.

Assan Hanil, Kuruluşunun ilk yıllarında sadece Hyundai Assan için parça temin ederken, 2005 yılı itibariyle Ford Otosan’ın da önemli tedarikçilerinden biri olmuştur. Karsan ve Hyundai Motor Company (HMC)’nin ortak projesi olan M2 Hafif Ticari Aracın (H350) önemli parçalarının üretimini de üstlenen Assan Hanil, sırasıyla Isuzu,Honda, Agco, Mercedes Benz Türkiye’ yi ve Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nu (TOGG ) da müşteri portföyüne eklemiştir.

Şirket, 2019 yılı içerisinde Mercedes Benz Türkiye’ye üretim gerçekleştirmek üzere Aksaray Tesisini; Ford Otosan’a üretim gerçekleştirmek üzere ise Gölcük Tesisini devreye almıştır. Böylelikle, üçü Kocaeli’de biri Bursa’da ve diğeri Aksaray’da olmak üzere beş farklı lokasyondaki toplam 90 bin m2’lik tesislerinde, bini aşkın uzman çalışanıyla otomasyona dayalı yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Assan Hanil, sürücü ve yolcu koltuklarının yanı sıra, kapı panelleri, ön ve arka tamponlar, enstrüman panel, konsol, halı, radyatör taşıyıcı, şişirme parçalar, torpido, tavan, iç ve dış plastik parçaların üretimini gerçekleştirmektedir; Dünya’da hava süspansiyonlu sürücü koltuğuyla ilgili tasarım, geliştirme ve üretim gerçekleştirebilen 5 şirketten biridir.

Assan Hanil üretiminin kalitesini ISO 9001-2015, ISO 14001, ISO/IEC 27001-2013, OHSAS 18001, IATF 16949-2016, Ford Q1, Hyundai 4-Star Kalite Sistem ve Daimler OSA Category-1 sertifikalarıyla tescillemiştir. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan aldığı destekle 2010 yılında kendi bünyesinde kurduğu Ar-Ge merkezinde, ağırlık hafifletme, maliyet optimizasyonu ve kaliteyi artırmaya yönelik inovatif projeler üzerinde çalışmalar yürüten Assan Hanil’in 45 adet tescillenmiş Sınai Mülkiyet Hakkı olup, değerlendirme sürecinde toplam 7 adet başvurusu bulunmaktadır.

2011 yılında Türk Hava yolları ve Assan Hanil ortaklığıyla kurulan TSI, her türlü hava aracı için koltuk tasarım, üretim, tamir ve satışını yapmak, ilgili parçalar için yedek parça desteği vermek amacıyla kurulmuştur.

Assan Hanil İş Başvurusu

Assan Hanil iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Açık iş pozisyonu olduğunda sayfa üzerinde listelenecektir.

Assan Hanil İletişim Bilgileri

Assan Hanil Adres: Atatürk (Asım Kibar OSB) Mahallesi Vatan Cad. No:1/1 İzmit 41305

Assan Hanil Telefon Numarası: 0 (262) 317 68 00

Assan Hanil Web Sitesi: https://www.assanhanil.com.tr/

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu