Yurtdışı İş İlanları

Enka Yurtdışı İş Başvuru Formu

Enka Yurtdışı iş başvuru formu ile Suudi Arabistan, Ürdün, Irak, Rusya, Sırbistan gibi bir çok farklı ülkede yer alan Enka İnşaat firmalarına online iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Enka Hakkında Bilgi

Enka, 1957 yılında kurulmuştur. Enka, Merhum Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafından faaliyete geçirilen bir ortaklık şirketidir.

Enka, ilk kurulduğu yıllarda gerçekleştirmiş olduğu projelerde, kullanmış olduğu tekniklerle dikkat çekmiştir. Bir çok büyük inşaat projesinde yer alan Enka, bu projelerden başarıyla çıkmıştır. Kurulmuş olduğu yıllarda gerçekleştirdiği projelerden bazıları; Unkapanı Üst Geçidi, Mundaya’da Siemens Kablo Fabrikası, Kocaeli’de Goodyer Lastik Fabrikası, Gebze’de Chrysler Kamyon Montaj Fabrikası ve General Electric Motors Fabrikası örnek gösterilebilir.

1970 yıllarında toplamda 35 farklı inşaat projesinde yer almıştır. Bu projelerden 10 tanesi yurtdışında gerçekleşti. Türkiye’de ki başarılı çalışmalarından sonra yurtdışına açılmış ve burada da yaptığı projeler ve ortaklıklarla başarısını dünya çapına yaymıştır. 1970-1980 yılları arasında Alman ortağıyla birlikte Boğaz Köprüsü bağlantı yollarını ihalesini almış ve ilk kez bir uluslararası projede ihale kazanmıştır.

Enka, Türkiye dışında, Suudi Arabistan, Ürdün, Libya, ve Irak gibi ülkelerde bir çok projeye imza atmıştır.

1980 yılından sonra yüzlerce farklı projeyi başarıyla üstlenmiş ve teslim etmiştir. Günümüzde toplam 130 üzerinde büyük projeye imza atmıştır. Türkiye’de toplam 7 milyar dolar, yurtdışında ise 47 milyar dolarlık sözleşme tutarında projeleri başarıyla tamamlamış ve teslim etmiştir.

Enka şirketlerinde toplamda 40.000 üzerinde personel çalışmaktadır. 4.000 üzerinde inşaat teçhizatı bulunan Enka, her geçen sene teknolojisini daha da yenilemekte ve şirket olarak daha da büyümektedir.

Enka Yurtdışı İş Başvuru Formu

Enka yurtdışı iş başvuru formu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada profesyoneller ve öğrenciler için iş imkanları bulunmaktadır. Bu iki linkten size uygun olanı seçerek, Enka İnşaat şirketinin yurtdışı ilanlarını listeleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enka Yurtdışı İş İlanları

Enka Yurtdışı iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden Enka İnşaat’ın yurtdışı iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Enka İletişim Bilgileri

Enka Adres: Balmumcu Mah. Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349, Beşiktaş İstanbul,
Enka Telefon Numarası: +90 (212) 376 10 00
Enka Web Sitesi: https://www.enka.com/

9 Yorum

  1. Selam ben Mehmet alçı boya ustasıyım 25 yıldır bu meslek teyim yurtdışında çalışmak istiyorum Tf 05355891354

  2. Selam ben makedonyadan yazıyorum burada şimdilik çalışmakdayım duyduğum makedonya da projeniz başlayacakmış iş konumum MOBİL VİNÇ OPERATÖRÜYÜM sizin firmanızda daha önceden BASRA denız dolgu projenizde vinç operatörü olarak görev almıştım telefonum 5325270522
    Makedonya numaram
    0038970657261

  3. Şöför src 4 ve 2 var fortif ehliyetim var bekoroder ehliyetim var kalıp ve demirden de anlatım

  4. Ben inşaat betonarme demircisiyim yurd dışında çalışmak istiyorum 22 yıl.bu işi yapıyorum Enka firmasıyla çalışmaktan mutlu olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu