Kamu İş İlanları

Havelsan İş Başvurusu

Havelsan iş başvurusu yapmak için Havelsan kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Havelsan iş ilanları ve personel alımı için detaylar sayfamızda.

Havelsan Hakkında Genel Bilgiler

Havelsan A.Ş. 1982 senesinde kurulmuştur. Tam olarak isminin anlamı “Hava Elektronik Sistemi” şeklindedir. Havelsan’ın kurulma amacı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Yazılım Mühendisliği alanında gerekli olan ihtiyaçları gidermek ve Ar-ge faaliyetlerinde bulunmaktır.

Havelsan, 1985 senesine kadar yabancı ortakları olan bir şirket durumundayken günümüzde %98’lik bölümü Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na aittir. Havelsan genel merkezi Ankara’da olup bazı il ve ilçelerde de ofisleri yer almaktadır. Aynı zamanda yurt dışında da ofisler bulunmaktadır.

Bir bilişim şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren Havelsan, savunma ve BT alanlarında çalışmaktadır. Kendini geliştirdiği sektörler arasında Simülasyon, C4ISR, Anayurt Güvenliği ve Eğitim Simülatörleri yer almaktadır. Ülkemizde bir ilki başararak pilot uçuş eğitim simülatörü üretmiştir. CN-235 CASA uçaklarına özel olan bu simülatörler yurtdışına da ihraç edilmiştir.

Askeri yazılımlar dışında e-devlet projelerinde de yar almakta olan Havelsan, her geçen gün faaliyetlerini daha fazla alana yaymaktadır. 2018 verilerine göre İSO 500 listelesinde 153. sırada yer almıştır.

Havelsan İş Başvurusu

Havelsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Havelsan insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Havelsan insan kaynakları sayfasında işe alım kritleri, staj başvurusu, aday mühendislik, paydaş mühendislik ve iş başvuru linkleri yer almaktadır.

Havelsan İş İlanları

Havelsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Havelsan Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Havelsan İletişim Bilgileri

Havelsan Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2120 Cad. No:39 P.K. : 06510 Çankaya Ankara
Havelsan Telefon Numarası: 0312 219 5787
Havelsan Web Sitesi: https://www.havelsan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu