Hastane İş İlanları

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Etlik Şehir Hastanesi personel alımı yapıyor mu? İşkur üzerinden Etlik Şehir Hastanesi iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapılıyor mu? Detaylar sayfamızda.

Etlik Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Etlik Şehir Hastanesi, Ankara’nın Etlik semtinde toplamda 1 milyon metrekare arazi üzerinde inşa edilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi, ülkemizin en büyük şehir hastanelerinden bir tanesi olacaktır. 2019 yılında açılması beklenen hastane, 2022 yılına kadar bazı nedenlerden dolayı ertelenmiştir. Ankara’nın çeşitli bölgelerinde yer alan toplam 6 hastane bu bölgeye taşınacaktır. Bu nedenden ötürü Ankara halkı tarafından da büyük bir heyecanla hastanenin açılışı beklenmektedir.

Büyük bir kentsel dönüşüm projesi olarak görünen Etlik Şehir Hastanesi içerisinde sağlık kompleksi, medikal otel, üniversite, trijenerasyon santrali, ticari bölge ve iki adette helikopter pisti bulunacaktır. Toplamda 3.566 yatak kapasitesi bulunacak olan Etlik Şehir Hastanesi, toplamda 6 hastanenin yerine yapılacak olup 2022 yılında hasta kabulüne başlayacaktır. 25 yıl sürecek olan işletim sonrasında Sağlık Bakanlığına devir edilecektir.

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu için İşkur sayfasına girerek açık iş pozisyonu aramanız gerekiyor. Buraya tıklayarak İşkur arama sayfasına “etlik” yazabilir ve güncel ilanları listeleyebilir siniz. Eğer açık ilan yoksa ara ara denemeniz gerekebilir.

Etlik Şehir Hastanesi faaliyete geçtiğinde bir çok farklı alanda personel alımı yapılacaktır. Açık pozisyonlar arasında mühendis, teknik eleman, güvenlik, temizlik ve çamaşırhane elemanı, hasta yönlendirme, laboratuvar görevlisi, hemşire gibi bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bu alımlar olduğunda İşkur üzerinden ilan şeklinde yayınlanacaktır. Etlik Şehir Hastanesinde çalışmak için gerekli şartlarıda bu ilanlar üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hastane Personeli Ne İş Yapar?

Hastanelerde görev yapan personel, çeşitli sorumluluklar ve işlevlerle hastaların sağlık durumlarına yardımcı olmaktadırlar. Bazı pozisyonlar daha spesifik olurken, diğerleri daha geniş bir yelpazede görev yapabilirler. Örneğin doktorlar, hastaların sağlık sorunlarını değerlendirir, teşhis koyar ve tedavi planları hazırlarlar. Hemşireler ise doktorların önerileri doğrultusunda ilaçları verir, prosedürleri uygular ve hastaların vital bulgularını takip ederler.

Laboratuvar teknisyenleri biyolojik örnekleri analiz etmek için çalışırlarken, fiziksel terapistler kas ve kemik ağrılarını hafifletmek için egzersiz programları hazırlarlar. Diyabet hastaları, obezite hastaları veya alerjisi olan hastalara özel diyet programları hazırlayan diyetisyenler de mevcuttur.

Temizlik görevlileri hastane ortamının hijyenik kalmasını sağlayarak enfeksiyon riskini azaltırken, güvenlik görevlileri hastanenin güvenliği için çalışmaktadırlar. Hastanede çalışan tüm personelin, hastaların bakımı ve tedavisi için birlikte çalışması çok önemlidir. İyi bir koordinasyon ve iletişim sayesinde, hastaların daha iyi bakım alması ve tedavilerinin daha etkili olması mümkündür.

Etlik Şehir Hastanesi Personel Alımı

Etlik Şehir Hastanesi personel alımı için buraya tıklayarak açılan İşkur arama sayfasına “etlik” yazmanız yeterli olacaktır. Personel alımı olacağı zaman İşkur’da yayınlanacaktır.

Etlik Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Etlik Şehir Hastanesi Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı B Blok Apt No: 247/7/67 Çankaya/Ankara
Etlik Şehir Hastanesi Telefon Numarası: (0312) 327 00 34
Etlik Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://www.aeh.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu