Kamu İş İlanları

TUSAŞ İş Başvurusu

TUSAŞ İş Başvurusu

TUSAŞ iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. TUSAŞ açık pozisyonlar içerisinde yer alan iş ilanları üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

TUSAŞ Hakkında Bilgi

1973 senesinde kurulan TUSAŞ, savunma alanında dış ülkelere bağımlılığı azaltmak hedefiyle kurulmuştur. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından kurulan TUSAŞ, hava platformlarının üretimi, geliştirilmesi ve yenilenmesi konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumun açılımı Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. şeklindedir.

TUSAŞ, günümüzde Airbus A380 ve bir askeri nakliye uçağı olan Airbus A400M modelli uçaklara parçalar üretmektedir. Uçuşlarına 2013 senesinde başlayan Airbus A350 model uçağa kanatçık üretmektedir.

TUSAŞ’ın günümüzdeki hissedarları TSKGV %54.49, Savunma Sanayii Başkanlığı %45.45, ve THK %0.06 şeklindedir.

TUSAŞ tesislerinin bulunduğu bölge toplam 5 milyon metrekarelik bir alandır. Bunun 186.000 metrekaresi kapalıdır. Akıncı Hava Üssü’nde yer alan tesislerde en üst düzey ve son teknoloji makine ve teçhizatlar kullanılmaktadır. Bu tesislerde modern uçak üretimi yapılmaktadır. TUSAŞ, parça imalatı, uçak montajı, uçak testleri ve bu üretmiş olduğu bu uçakları teslim etme faaliyetlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

1984 yıllarında çok az kişiyle faaliyetlerine başlayan TUSAŞ, günümüzde 3.000 üzerinde personel çalıştıran ve dünya tarafından kabul görmüş bir kurum haline gelmiştir. Toplamda 50 üzerinde farklı projesi bulunmaktadır ve Milli Sanayi Kuruluşu olarak Airbus Military’e ortaktır. Ülkemizi gururla temsil eden TUSAŞ, dünyadaki son gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu konuda öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır.

TUSAŞ’ın amacı her tür hava aracını tasarlamak ve üretmektir. Satış sonrası bakım ve onarım işlemlerini de sorunsuz şekilde yapabilmektedir. Bu hava araçlarına uzay araçları da dahildir.

TUSAŞ İş Başvurusu

TUSAŞ iş başvurusu için buraya tıklayınız. TUSAŞ kariyer sayfası üzerinden sisteme üye olabilir ve cv bilgilerinizi yükleyebilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi ik@tai.com.tr adresine de gönderebilirsiniz.

TUSAŞ Açık Pozisyonlar

TUSAŞ açık pozisyonlar için buraya tıklayınız. Sayfada yer alan TUSAŞ iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon seçerek başvurunuzu online şekilde yapabilirsiniz.

TUSAŞ İş İlanları

TUSAŞ iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve Linkedin üzerinden de online iş başvurusu yapabilirsiniz.

TUSAŞ İletişim Bilgileri

TUSAŞ Adres: Fethiye Mahallesi Havacılık Bulvarı No:17, 06980 Kahramankazan Ankara
TUSAŞ Telefon Numarası: (0312) 811 18 00
TUSAŞ Web Sitesi: https://basvuru.tai.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu