Kamu İş İlanları

182 Çağrı Merkezi İş Başvurusu

182 Çağrı Merkezi iş başvurusu nasıl yapılır? MHRS Çağrı Merkezi personel alımı ve iş başvurusu yapmak için gerekli olan şartlar anlatılmaktadır.

MHRS Çağrı Merkezi iş başvurusu ve nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz. MHRS olarak da bilinen 182 MHRS Merkezi iş başvurusu için alt kısımda yer alan adımları takip ediniz.

Alt Başlıklar

182 Çağrı Merkezi Hakkında Bilgi

182 Çağrı Merkezi, MHRS olarak da bilinmektedir. Tam olarak açılımı Merkezi Hekim Randevu Sistemi şeklindedir. Ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından faaliyete geçirilmiştir.

182 Çağrı Merkezini arayarak devlet hastanelerinden, ağız ve diş sağlığı merkezlerinden ya da aile hekimlerinden randevu alınabilmektedir. Bunlara alternatif olarak mhrs.gov.tr üzerinden ya da MHRS mobil uygulaması üzerinden de randevu almak mümkündür.

MHRS sisteminin bir parçası olan 182 Çağrı Merkezi ülkemizde yıllardır başarıyla kullanılmakta olan bir sistemdir. İnsanlar 182 numarasını telefonundan arayarak kolayca randevu alabilmektedirler. 182 Çağrı Merkezinde çalışan personeller arayan kişilere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır ve istedikleri hastane, bölümlerden en erken güne randevu taleplerini sorunsuzca almaktadırlar.

MHRS gibi sistemler Avrupa ülkelerinde başarıyla uygulanmaktadır. 20 temel kamu hizmeti içerisinde yer almakta olan bu sistem ülkemizde de sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Hatta şöyle diyebiliriz ki; Türkiye randevu sistemlerini tek bir merkez üzerinden yöneten ilk ülke olmuştur. %99,6 erişilebilirlik oranıyla oldukça başarılı olmuştur.

MHRS sisteminde özellikle 182 Çağrı Merkezinde personel olarak çalışmak isteyen kişiler alt kısımda verdiğimiz bilgileri inceleyebilirler. 182 Çağrı Merkezi kamu kurumu olduğu için burada çalışmanın bazı şartları bulunmaktadır. Bunlar KPSS ve benzeri sınavlardır. 

MHRS Çağrı Merkezi İş Başvurusu

182 Çağrı Merkezi iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayabilirsiniz. İşkur arama sayfasında 182 Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi alımı varsa ilanlarda görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

182 MHRS Merkezi İletişim Bilgileri

182 Çağrı Merkesizi Telefon: 182
182 Çağrı Merkezi E-posta: mhrsyardim@saglik.gov.tr
182 Çağrı Merkezi Web Sitehttps://www.mhrs.gov.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu