Hastane İş İlanları

Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Ersoy Hastanesi iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sultanbeyli, Maltepe ve Kurtköy’de bulunan Ersoy Hastanesi iş ilanları ve elaman alımı.

Özel Ersoy Hastanesi Hakkında Bilgi

Ersoy Hastanesi, 1989 yılında Ersoy Sağlık Grubu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hastane ilk olarak Sultanbeyli’de kurulmuştur ve “Sağlıkta Kalite” vizyonuyla yola çıkmıştır. Zamanla kendini geliştiren ve yeniliklere ayak uyduran Ersoy Hastanesi, insanların sıkça terchi ettiği bir hastane olmayı başarmıştır. 1997 senesinde Sultanbeyli Ersoy Hastanesi ismiyle faaliyetlerini sürdürmüştür.

Yıl 2005’i gösterdiğinde Maltepe’de Denge Zayıflama Merkezi isminde bir sağlık merkezi açmıştır. Bu alanda ilk olan sağlık kurumu, zamanla kendini geliştirmiş ve Denge Tıp Merkezi ismini alarak faaliyetlerini daha profesyonel hale getirmiştir. 2012 yılında ise Maltepe Ersoy Hastanesi olarak ismi tekrar değişmiş ve sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

2013 yılında Pendik Kurtköy semtinde açılan Kurtköy Ersoy Hastanesi, üçüncü ve en büyük hastane olarak faaliyetlere başlamıştır. Modern mimarisi ve uzman hekim ekibiyle, hasta odaklı kalite anlayışı ve son teknoloji ekipmanlarıyla en iyi şekilde sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

İstanbul Anadolu yakasında toplam 3 hastane ile sağlık hizmetleri sunmakta olan Ersoy Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2009 yılında ISO 9001 2008 kalite belgelerini almıştır. Hastane personellerinin de memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sağlık hizmetlerinde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Ersoy Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Sultanbeyli, Maltepe ve Kurtköy’de bulunan Ersoy Hastanelerine iş başvurusu yapmak için kariyer sayfası üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ersoy Hastanesi İş İlanları

Ersoy Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Ersoy Hastanesi Linkedin sayfası üzerinden Ersoy Hastanesine online iş başvurusu yapabilir ve cv bilgilerinizi hastane insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Özel Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri

Ersoy Hastanesi Adres: Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3 Pendik / İstanbul
Ersoy Hastanesi Telefon Numarası: 0850 811 8600
Ersoy Hastanesi Web Sitesi: https://www.ersoyhastanesi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu