Kurye İş İlanları

Ataşehir Kurye İş İlanları

Ataşehir kurye iş ilanları içerisinde birçok özel sektör firması yer almaktadır. Alt kısımda verdiğimiz firmalara kurye olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Getir.com Kurye İş Başvurusu

Getir.com şirketi 2015 yılında kurulmuştur. Günümüzde birçok il ve ilçede Getir.com şubeleri yer almaktadır ve bu şubelerde binlerce moto kurye çalışmaktadır.

Getir.com 2019 yılında yapmış olduğu satışlardan toplam 120 milyon dolar gibi bir kar elde etmiştir. Bu sebepten dolayı şirket günden güne büyümektedir ve bünyesine yeni personeller almaktadır.

Getir.com sadece Türkiye’de değil, Londra, Amsterdam, Berlin ve Paris’te de faaliyet göstermektedir. Böyle büyük bir global firmada çalışarak kariyerinizi geliştirebilirsiniz.

Getir.com iş başvurusu ve iş ilanları için bu linke tıklayınız.

Bana Bi Kurye İş Başvurusu

Bana bi kurye iş başvurusu yaparak aylık 25.000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. 2012 yılında Moskova’da kurulan ve günümüzde 11 farklı ülkede faaliyet gösteren bir şirkettir. Dostavista Global olarak faaliyetlerini yürüten firma Türkiye’de Banabikurye ismiyle faaliyet göstermektedir.

Kuryeleri müşterilerle buluşturan bir firma olarak bilinen Bana Bi Kurye, sisteme kayıt olan motorlu ve araçlı kuryelere iş imkanı sunmaktadır. Her gün binlerce teslimatı sisteme giren Bana Bi Kurye, sistemde kayıtlı olan kuryelerine anlık iş imkanı sunmaktadır. Kuryeler sistemde serbest kurye olarak çalışırlar ve teslimat olduğunda uygulama içerisinden bölgesine uygun olan teslimatı alarak kurye hizmetini tamamlarlar.

Bana Bi Kurye iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Trendyol Kurye İş Başvurusu

Trendyol Kurye iş ilanları içerisinde size uygun bölgeyi seçerek Trendyol Express çalışanı olabilirsiniz. Trendyol Express, taşıyıcı olmak isteyen kişilere ya da toplayıcı olmak isteyen kişilere iş imkanı sunmaktadır.

Son yıllarda Getir.com’a rakip olan Trendyol Express, gerek ürün teslimatları gerekse yemek, yiyecek teslimatları için bünyesine moto kurye alımları yapmaktadır.

Trendyol Express iş başvurusu yapmak ve detayları incelemek için bu linke tıklayınız.

Kurye Ne İş Yapar?

Kuryeler, belirli bir konumdan diğerine mal, belge veya paket taşıyan kişilerdir. Geleneksel olarak, kuryeler genellikle bisiklet, motosiklet veya arabalar kullanarak hızlı bir şekilde hareket ederler. Ancak son yıllarda, teknolojik gelişmelerle birlikte kuryelik işi çevrimiçi platformlar aracılığıyla da yapılabiliyor. Bu durumda kuryelerin işleri daha çok teslimat adreslerini ziyaret etmek ve müşterilerin isteklerine göre siparişleri teslim etmek oluyor.

Kuryelerin temel görevi, belirtilen bir adresten alınacak olan malzemeleri teslim etmek, hızlı bir şekilde gitmek gereken yerlere ulaşmak ve belirlenen sürede ürünü teslim etmektir. Kuryeler, zaman yönetimi konusunda hassas davranmalıdır çünkü zamanında teslimat yapamamak müşterilere zarar verir.

Kuryelerin sorumlulukları şunları içerebilir:

  • Teslimat öncesinde malzemeleri doğru bir şekilde hazırlamak
  • Güvenli bir şekilde paketi veya belgeyi teslim aldıktan sonra hedef adresi bulmak
  • Belirlenen süre içinde belgenin veya paketin teslim edilmesini sağlamak
  • Müşteriye teslimattan sonra güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmak
  • Teslimat sırasında oluşabilecek herhangi bir problemi hızlı ve etkili bir şekilde çözmek

Kuryelerin çalıştıkları şirketten şirkete değişebilir. Örneğin, gıda teslimatı yapan kurye işlerinde siparişleri doğru zamanda almak ve müşterinin adresini bulmak da görevler arasında yer alabilir. Kargo şirketlerinde çalışan kuryeler ise daha büyük paketleri ve belgeleri taşırlar ve bu nedenle araç kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekebilir.

Daha fazla kurye iş ilanı için buraya tıklayınız; Kurye iş ilanları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu