Fabrika İş İlanları

Würth İş Başvurusu

Würth iş başvurusu ve kariyer olanakları. Würth insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak online şekilde cv dosyanızı gönderebilirsiniz.

Würth iş başvurusu nasıl yapılır? Würth kariyer sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Würth iş ilanları arasından size uygun bir pozisyona iş başvurusu yaparak Würth personeli olabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Würth Hakkında

Würth profesyonel olarak montaj ve bağlantı elemanları ticareti yapmakta olan bir şirkettir. Würth firmasının portföyünde birbirinden farklı 125.000 üzerinde ürün yer almaktadır. Bu ürünlere örnek vermek gerekirse cıvata, somun, vida, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, kimyasal ürünler ve daha binlerce farklı ürün örneği verilebilir. Birçok kategoride binlerce ürün Würth tarafından pazarlanmaktadır.

Çok geniş bir iş hacmine sahip olan Würth, kişiye özel hizmetlerde geniş ürün portföyü ile dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirket, montaj, yapı ve endüstri alanlarında lider firmalardan bir tanesi haline gelmiştir. Her geçen gün daha da büyüyen Würth, hiçbir zaman prensiplerinden taviz vermeyen bir şirket olarak hizmet sunmaktadır.
Yukarıda belirttiğimiz gibi kişiye özel satışlar ya da küçük çaplı firmalara hizmet sunan Würth, dev şirketlere de satışlar yapmakta ve ortak çalışmalar yürütmektedir.

Dev bir hizmet ağına sahip olan şirket, tüketicilerin ihtiyacı olan ürünlere her daim hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Müşteriler dilerse internet üzerinden de sipariş verebilir ve istedikleri ürünü hızlı bir şekilde temin edebilirler. Würth internet mağazasında hemen hemen tüm ürünler yer almaktadır. Würth mağazalarında ve markası altında binlerce satış sorumlusu bulunmaktadır ve müşterilere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Dünya’da 80’den fazla ülkede müşterilerine hizmet sunan Würth, 400 üzerinde satış mağazası bulunmaktadır. Toplamda 80.000 civarında kişiye iş istihdamı sunmaktadır. 30.000 civarı personel satış sorumlusu olarak çalışmaktadır. Dünya’da kendi sektöründe en iyi olmayı hedefleyen Würth Grup, her geçen gün daha da büyümektedir.

Würth İş Başvurusu

Würth iş başvurusu ve personel alımı hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız. Würth kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Würth insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Würth İş İlanları

Würth iş ilanları ve açık iş pozisyonları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Würth iş ilanlarını listeleyebilir, burada çalışan personeller ile etkileşim kurabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Würth İletişim Bilgileri

Adres: Eski Silivri Cad. No: 46 34535 Mimarsinan – Büyükçekmece / İstanbul
Telefon: (0212) 866 62 00
Web Sitesi: https://www.wurth.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu