Gsm ve Teknoloji ŞirketleriPart Time İş İlanları

Webhelp İş Başvurusu

Webhelp iş başvurusu ve kariyer olanakları. Webhelp iş görüşmesi hakkında bilgiler, firma hakkında yorumlar. Webhelp İzmir iş ilanları ve Home Office iş imkanlarından bahsedilmektedir.

Webhelp iş başvurusu nasıl yapılır? Webhelp İzmir iş ilanları ve açık iş pozisyonları. Webhelp Home Office iş başvurusu hakkında bilgiler ve firma hakkında yapılan yorumlar.

Alt Başlıklar

Webhelp Hakkında

Webhelp 2000 senesinde kurulmuştur ve call center şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Olivier Duha ve Frederic Jousset tarafından kurulan Webhelp günümüzde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yaklaşık 10 yıldır sektörde bulunan Webhelp, büyümesini düzenli olarak sürdürmüş ve Avrupa’ya açılmıştır. Avrupa’ya hizmet sunmaya başladıktan sonra coğrafi olarak da faaliyetlerini daha geniş bir sahaya yaymıştır.
Dünya üzerinde 55.000 kişilik ekibe istihdam sağlayan Webhelp, sürdürülebilir büyüme hedefleriyle kısa sürede çok fazla noktaya hizmet sunmaya başladı. Uluslararası bir kurum haline gelen şirket 2019 yılında marka yüzünü yenilemiştir.

Webhelp birçok sektörde yer almakta ve destekte bulunmaktadır. Apple, Google, Vodafone ve Netapp gibi dev ve global firmalarla da çalışmaktadır. İzmir’de bulunan merkezinde yüzlerce personel çalışmaktadır. Bu firmanın en büyük özelliklerinden biri de Home Office olarak çalışabilecek olmanızdır. Daha fazla detay almak için firmanın insan kaynakları departmanı ile görüşebilirsiniz.

Webhelp İş Başvurusu

Webhelp iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Açılan sayfada hangi sektörde çalışacağınızı seçmeniz gerekiyor. Firmanın yurtdışı ve yurtiçi iş imkanları da bulunmaktadır. Aynı zamanda yukarıda belirttiğimiz gibi Home Office personeli olarak da çalışabilirsiniz. Bunlar için firmanın iletişim bilgilerinden insan kaynakları departmanına bağlanmanız ve bilgi almanız gerekebilir.

Webhelp İş İlanları

Webhelp iş ilanlarını takip etmek için bu linke tıklayınız. Webhelp Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını bulabilir ve firmada çalışan diğer personelleri takip edebilir ve ağınıza dahil edebilirsiniz.

Webhelp Yorumlar

Webhelp şirketi hakkında yapılan yorumlar, personel maaşları ve diğer detayları görmek için buraya tıklayınız.

Webhelp İletişim Bilgileri

Adres: Hamidiye Mah. Anadolu Cad. No:14 Kağıthane / İstanbul
Telefon: +90 212 324 67 84
Web Sitesi: https://webhelp.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu