Mağaza İş İlanları

Watsons İş Başvurusu

Watsons İş Başvurusu

Watsons iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Watsons iş ilanları ve eleman alımı hakkında bilgiler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Watsons Hakkında Bilgi

Watson Group şirketi olan Watsons, 1841 senesinde Hong Kong’da faaliyete başlamıştır. Dünyada 27 farklı pazarda 12 perakende markası altında 16 bin üzerinde mağazası bulunmaktadır. Sağlık ve güzellik ürünlerinin perakende satışını yapan Watsons, bu sektörde dünyanın en büyük mağaza zincirlerinden biridir. Sadece Avrupa ve Asya kıtasında 14 pazarda faaliyet sürdüren Watsons’a ait 8.000 mağaza yer almaktadır. Watsons, 1.500’den fazla eczane ile de ortak çalışmaktadır.

Sağlık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Watsons, portföyünde alan ürünleri sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. En kaliteli ürünleri müşterilerine sunarak en kaliteli sağlık ve iyi yaşam koşullarını müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Asya kıtasında son 15 yıldır kendi alanında en iyi marka olması Watsons’u diğer kıtalara taşımıştır. Asya Kıtasının 1 numaralı eczane zinciri markasıdır.

Watsons Türkiye Hakkında Bilgi

Ülkemizde toplam 60 ilde ve 350 üzerinde mağaza ile faaliyet gösteren Watsons Türkiye, 3.000 üzerinde çalışanıyla ülke iş istihdamına katkıda bulunmaktadır. Müşterilerinin hayatında pozitif farklar oluşturmak için onlara en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Watson İş Başvurusu

Watsons iş başvurusu için buraya tıklayınız. Watsons kariyer sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden işe alım ve başvuru sürecini inceleyebilirsiniz. İşe alım ve başvuru süreci, kariyer gelişimi gibi menüleri de bu sayfa üzerinde bulabilirsiniz.

Watsons İş İlanları

Watsons iş ilanları için buraya tıklayınız. Watsons açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden takip edebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Watsons İletişim Bilgileri

Watsons Adres: Saray Mah. Site Yolu Cad. Anel İş Merkezi, D:No:5/4, 34768 Ümraniye İstanbul
Watsons Telefon Numarası: 0850 755 9987
Watsons Web Sitesi: https://www.watsons.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu