Fabrika İş İlanları

Wagner Kablo İş Başvurusu

Wagner Kablo iş başvurusu yapmak için alt kısımda bulunan iş başvuru formuna tıklayınız. Wagner Kablo iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Wagner Kablo iş başvurusu nasıl yapılır? Wagner Kablo iş başvuru formunu doldurarak firma insan kaynaklarına göndermeniz yeterlidir. Alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Wagner Kablo Hakkında

Antalya Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren Wagner Kablo, otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüksek kalitede kablo ağacı üretimi yapan firma, üretmiş olduğu ürünleri uygun fiyat ve yüksek kalitede yaparak satışa sunmaktadır.

Wagner Kablo ilk kurulduğunda yabancı sermayesi fazla olan bir firmaydı. Zaman içerisinde yerli iş adamlarının da firmaya ortak olması sonucunda yabancılar çekilmiş ve yerlileşmeye başlamıştır. Türk iş adamlarının yatırımları sonucunda Wagner Kablo’nun üretim alanı genişlemeye başlamış ve üretim potansiyelleri artmıştır. Kablo ağacı üretimi yapan firmanın ürün yelpazesi artmış ve yurtdışı satışlara başlamıştır. Sadece ülkemiz değil yurtdışındaki birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır. Günümüzde 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Wagner Kablo’nun üretim tesisleri oldukça büyüktür. 9.000 metrekarelik kapalı bir alanda üretim gerçekleştirmektedir. 400 üzerinde personeli bulunan Wagner Kablo, yıllık 40 milyon üzerinde kablo ağacı üretimi yapmaktadır. Bu yapılan kablo ağaçları hem Türkiye hem de 4 kıtada 20’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Wagner Kablo her geçen gün faaliyetlerini genişletmektedir. Finansal konularda da oldukça titiz davranan firma, çalışanlarına her zaman maaşlarını zamanında ödemekte ve çalışan mutluluğuna önem veren bir firmadır. Hedefleri doğrultusunda firmanın daha da büyümesi ve daha fazla ülkeye daha fazla üretim yapmayı planlamıştır.

Wagner Kablo İş Başvurusu

Wagner Kablo iş başvurusu için bu linke tıklayabilirsiniz. Wagner Kablo iş başvuru formunu doldurarak firmanın insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Wagner Kablo insan kaynakları departmanı cv ve özgeçmiş bilgilerinizi inceledikten sonra iş görüşmesi için size davet edecektir.

Wagner Kablo İş İlanları

Wagner Kablo iş ilanları için bu linke tıklayınız ve açılan Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edin.

Wagner Kablo İletişim Bilgileri

Adres: Free Zone PK 8 / Antalya
Telefon: +90 242 310 53 00
Web Sitesi: https://wagner.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu