Fabrika İş İlanları

Vestel İş Başvurusu

Vestel İş Başvurusu

Vestel iş başvurusu için kariyer sayfası üzerinden Vestel iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Vestel iş ilanları ve açık iş pozisyonları için sitemizdeki yönergeleri takip ediniz.

Vestel Hakkında Bilgi

1984 senesinde Manisa ilimizde kurulan Vestel, 1994 senesinden itibaren Zorlu Holding çatısı altında yer almıştır. Üretim tesisleri Manisa’da bulunan Vestel, toplamda 1.1 milyon metrekarelik bir alanda üretim yapmaktadır. Bu üretim tesislerin ismi Vestel City şeklindedir ve ülkemizde tek lokasyon üzerinde üretim gerçekleştiren en büyük tesise sahiptir.

Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik A.Ş.’yi satın almıştır. Vestel üretim tesislerinde elektronik cihazlar, beyaz eşya ve dijital ürünler üretmektedir. Toplamda 28 şirketten oluşmaktadır ve bunların 18 tanesi yurt dışında yer almaktadır. Elektronik ve beyaz eşya alanında Avrupa’da en iyi markalar arasında bulunan Vestel, TV pazarında lider konumdadır. Beyaz eşya pazarında ise ilk 3 üretici arasında yer almaktadır. Ülkemizin de en iyi 10 markası arasında bulunmaktadır.

Manisa ilimizde yer alan 1.3 milyon metrekare saha üzerine kurulmuş olan Vestel City dışında Rusya’da Alexandrov şehrinde de Vestel üretim tesisleri bulunmaktadır.

Türkiye’de televizyon satışlarında birinci sırada olan Vestel, beyaz eşya satışlarında ilk 3 sırada yer almaktadır. Vestel tesislerinde üretilen ürünlerin büyük bölümü yurtdışına ihraç edilmektedir. Avrupa pazarında %35’lik bir pazar payı yer alan Vestel, Toshiba, Sharp, Hitachi ve JVC gibi markalar ile de ortak çalışmalar yapmakta ve bu firmalara üretim yapmaktadır.

Vestel İş Başvurusu

Vestel iş başvurusu için buraya tıklayınız. Vestel insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel İş İlanları

Vestel iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin Vestel sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve özgeçmiş bilgilerinizle online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel Mavi Yaka İş Başvurusu

Vestel bünyesinde binlerce mavi yaka personel çalışmaktadır. Üst kısımda verdiğimiz linkler üzerinden Vestel fabrika iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel, bünyesine devamlı olarak mavi, beyaz yaka, müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilisi, engelli personel alımı yapmakta olan dev bir şirkettir. Sadece Türkiye değil yabancı ülkelerde de fabrikaları bulunan Vestel’de çalışmak için üst kısımda verdiğimiz linklerden faydalanabilirsiniz.

Vestel İletişim Bilgileri

Vestel Adres: Levent 199 Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli İSTANBUL
Vestel Manisa Fabrikası: 45030 Keçiliköy Osb Yunusemre Manisa
Vestel Telefon Numarası: 0850 222 4 123
Vestel Web Sitesi: https://www.vestel.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu