Belediye İş İlanları

Ümraniye Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı

Ümraniye Belediyesi iş ilanları ve kariyer olanakları. Ümraniye Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Ümraniye Belediyesi istihdam olanakları ve kariyer sayfası.

Ümraniye Belediyesi Hakkında Genel Bilgi

Ümraniye Belediyesi 1963 senesinde kurulmuştur. Belediyenin eski yıllarda kurulmasına rağmen çevresinde çok fazla yerleşim alanı yoktu. Buralarda yerleşim yerlerinin oluşması 1970 senesinden sonra gerçekleşmiştir.

Ümraniye, 1980 yılında Üsküdar’a bağlı olan bir köy durumundaydı. Ümraniye’nin en büyük özelliği Boğaziçi Köprüsü ve çevre yolu sayesinde diğer semtlere ulaşımı kolayca sağlamasıydı. Bu özellik Ümraniye’nin kısa zamanda popüler olmasını ve yerleşim konusunda tercih edilen bir yer olmasını sağladı. Bunun sonucunda Ümraniye’nin ilçe yapılması ve Üsküdar’a bağlı olan yerlerin Ümraniye’ye bağlanmasına karar verildi.

1970 yıllarından sonra Ümraniye’de sanayi faaliyetleri artmaya başlamıştır. İlçe hızlı bir şekilde gelişmeye başlamıştır. Yüzölçümü olarak Anadolu yakasının %2.43’lük kısmını kapsamaktadır. İstanbul genelinin ise %0.85’ini oluşturmaktadır.

Ümraniye’de çalışan kişilerin %50’lik kısmı hizmet sektöründe yer almaktadır. Tarım ise çok düşüktür ve %1 civarındadır. Ümraniye’de alışveriş merkezleri, kafeteryalar, fabrikalar, marketler, hastaneler, okullar ve daha birçok firma ve kurum bulunmaktadır. Bu da Ümraniye’de yaşayan kişiler için iş istihdamı oluşturmaktadır.

Ümraniye Belediyesi İş Başvurusu

Ümraniye Belediyesi iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız. Ümraniye Belediyesi istihdam sayfasında yer alan şirketlere, firmalara ve kurumlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Size uygun bir iş pozisyonu seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ümraniye Belediyesi istihdam merkezine üye olarak iş ilanı yayınlayan firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi Personel Alımı

Ümraniye Belediyesi personel alımı için belediye istihdam sayfasını inceleyebilir ya da duyuruları takip edebilirsiniz. Ayrıca bu linkle tıklayarak Ümraniye Belediyesi personel alımlarını e-devlet üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ümraniye’de daha fazla iş imkanı için : Ümraniye iş ilanları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu