Fabrika İş İlanları

Uğur Soğutma İş Başvurusu

Uğur Soğutma iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uğur Soğutma iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Uğur Soğutma Hakkında Bilgi

Uğur Soğutma A.Ş., ticari ve ev kullanımına uygun dondurucu ve soğutucu ürünleri ile global olarak sektöründe yer edinmiş köklü bir firmadır. Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve soğutucu alanındaki uzmanlığı ile yurt içi pazarda önemli bir yere sahip olmakla beraber, yurt dışı pazarlarda 5 kıtada 146 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir

18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı serüvende bugün, 400.000 m² faal üretim ve depo alanı, 2.000’den fazla çalışanı ile modern ve teknolojik üretim tesislerinde 900’ü aşkın ürün çeşidi ile ev ve iş yerleri için soğutma çözümleri sunmaktadır.

Uğur Soğutma A.Ş., dondurucu, soğutucu, şişe soğutucu, market dolapları, teşhir reyonları, dondurma makineleri ve muhafaza dolapları gibi ürünleriyle ve müşterilere göre özelleştirilmiş konsept ve ürün çeşitleriyle ticari müşterilerinin soğutma konusunda çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Dünyaca ünlü birçok önemli markanın tedarikçisi olarak yoğun AR-GE yatırımları sayesinde inovatif ve teknolojik ürünler geliştirmektedir.

Türkiye genelinde ise “Uğur Derin Dondurucu” ile jenerik bir marka olan Uğur Soğutma A.Ş., ev kullanıcılarına derin dondurucu başta olmak üzere birçok farklı ürün sunmaktadır. Dikey ve yatay derin dondurucular, buzdolabı, su sebili, su arıtma, mikrodalga ve klima gibi ürünleri 1.000’e yakın satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunarken 250’ye yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile kaliteli hizmet sağlamaktadır

Uğur Soğutma İş Başvurusu

Uğur Soğutma iş başvurusu için buraya tıklayınız. Uğur Soğutma iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Uğur Soğutma insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Uğur Soğutma İş İlanları

Uğur Soğutma iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda verdiğimiz linkten iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu link üzerinden ise Uğur Soğutma iş ilanlarını Linkedin üzerinde listeleyebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uğur Soğutma İletişim Bilgileri

Uğur Soğutma Adres: Yeni Sanayi Mahallesi Devlet Kara Yolu Caddesi No. 127/C  09900 Nazilli – AYDIN

Uğur Soğutma Telefon Numarası:  0(256) 316 10 00

Uğur Soğutma Web Sitesi: https://www.ugur.com.tr/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu