Tekstil İş İlanları

TYH Tekstil İş Başvurusu

TYH Tekstil iş başvurusu için TYH Tekstil kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurabilir ve cv dosyanızı firmanın insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

TYH Tekstil Hakkında Bilgi

TYH Tekstil 2000 senesinde açılmıştır. Toplamda 4.000 çalışanı olan TYH Tekstil, yıllık 20 milyon üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. TYH Tekstil, ülkemizin en büyük hazır giyim üretici firmalarındandır.

TYH Tekstil, üretmiş olduğu ürünler genel olarak modaya uygun ve gençlerin sevdiği tarzlardadır. Spor giyimde de söz sahibi olan TYH Tekstil, kurumsal giyim konusunda da uzmanlaşmıştır. TYH Tekstil, Türkiye’de toplam 9 üretim tesisi açmıştır. Bu tesisler Marmara Bölgesi, Ege ve Karadeniz Bölgelerinde yer almaktadır. Ayrıca 2 lojistik merkezi ve 2 şirket merkezi olan TYH Tekstil’in Amerika ve İngiltere’de de satış ofisleri bulunmaktadır.

Teknolojiyi ve modayı yakından takip eden TYH Tekstil, en kaliteli ürünleri üreterek kendini her geçen gün geliştirmektedir. TYH Tekstil üretim tesislerinde üretilen ve pazarda satışa sunulan, NVC Athletica ve Roqa isimli 2 güçlü markası bulunmaktadır.

TYH Tekstil bünyesinde 4.000 personelden fazla çalışan bulunmaktadır ve her geçen gün büyüyen firmanın iş ihtiyacı da artmaktadır. TYH Tekstil üretim merkezlerinde çalışmak için alt kısımda verdiğimiz başvuru linklerini kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli ve kurumsal tekstil firmalarından biri olan TYH Tekstil’de kariyerinizi sürdürebilirsiniz.

TYH Tekstil İş Başvurusu

TYH Tekstil iş başvurusu için buraya tıklayınız. TYH Tekstil insan kaynakjları sayfası üzerinden iş imkanları ile alakalı detaylı bilgiler alabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

TYH Tekstil İş İlanları

TYH Tekstil iş ilanları için buraya tıklayınız. TYH Tekstil Linkedin sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarını inceleyerek özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

TYH Tekstil İletişim Bilgileri

TYH Tekstil Adres: Değirmenbahçe Cad. Oruç Reis Sok. No:7/1 Yenibosna İstanbul
TYH Tekstil Telefon Numarası: +90 212 452 69 00
TYH Tekstil Web Sitesi: http://www.tyh.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu