Hastane İş İlanları

Türkerler İş Başvurusu

Türkerler İş Başvurusu

Türkerler iş başvurusu yapmak için Türkerler Holding kariyer sayfasında bulunan online iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Bu sayfadan Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Türkerler Holding Hakkında Bilgi

Türkerler bir Holding kuruluşu olarak faaliyetlerine 1970’li yıllarda başlamıştır. Ankara’da kurulan Türkerler Holding, özellikle inşaat alanında faaliyet sürdürmektedir. Günümüzde Türkerler Holding bünyesinde 130’dan fazla şirket yer almaktadır.

Türkerler, gayrimenkul, yenilenebilir enerji, kamu özel ortaklığı projeleri, tekstil gibi sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Otoyol, metro, tünel, baraj ve hastane inşaatları yapımında tecrübelerini pekiştirmiş ve bu işleri en iyi şekilde yaparak teslim etmiştir. Günümüzde konut, ofis ve çeşitli ticaret alanları da yapmaktadır. Bunlardan birkaç örnek vermek gerekirse Mahall Ankara, Mahall Bomonti ve Çiftçi Towers’i gösterebiliriz.

Türkerler, Ankara Etlik’de bulunan ve ülkemizin en büyük şehir hastanelerinden biri olan 3 farklı hastanenin inşaatı ve işletmesini üstlenmiştir. 1 milyar dolarlık Rüzgar Enerjisi YEKA ihalesini de kazanan Türkerler, yenilenebilir enerjide de ülkemizin en büyük yatırımcıları arasında yer almaktadır.

Son 20 yılda toplam inşaat hacmi 5 milyon metrekareye ulaşan Türkerler Holding bünyesinde 25.000 üzerinde personel çalışmaktadır.

Türkerler İş Başvurusu

İş başvurusu için buraya tıklayınız. Kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkerler Holding İş İlanları

Holding iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Türkerler Holding iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Türkerler Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

Türkerler Holding İletişim Bilgileri

Türkerler Holding Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupinar Bulv. 274-7 B Blok No:67 Mahall Ankara / Çankaya / ANKARA
Türkerler Holding Telefon Numarası: +90 312 939 82 00
Türkerler Holding Web Sitesi: https://www.turkerler.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu