Mağaza İş İlanları

Starbucks Kahve İş Başvurusu

Starbucks Kahve iş başvurusu nasıl yapılır? Starbucks Kahve iş ilanları ve kariyer imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Starbucks Kahve Hakkında Bilgi

Starbucks’ın da temsilcisi olan Kuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır.

Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria’s Secret Türkiye’de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır.

Bugün Starbucks 65 ülkede 21.000’in üzerinde mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın bir numaralı şirketidir.

Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir

En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma” vizyonu ile faaliyet gösteren Alshaya Group; “Büyük Düşünmenin”, “Küçükmüş gibi Davranmanın” ve “Kendin Olmanın” ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Starbucks Kahve İş Başvurusu

Starbucks Kahve iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Açık iş pozisyonu olduğunda sayfa üzerinde listelenecektir.

Starbucks Kahve İletişim Bilgileri

Starbucks Kahve Adres: Saray Mah. Site Yolu Sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 / Ümraniye/ İSTANBUL

Starbucks Kahve Telefon Numarası: 0 (216) 999 71 00

Starbucks Kahve Web Sitesi: https://www.starbucks.com.tr/

 

Tüm iş ilanları için tıklayın.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu