Mağaza İş İlanları

Starbucks İş Başvurusu Ankara

Starbucks iş başvurusu Ankara şubeleri için Starbucks kariyer sayfasında yer alan iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Kendi oturduğunuz bölgeyi seçerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Starbucks Hakkında Bilgi

Starbucks, 1971 yılında Amerika’da açılmıştır. Merkezi Washington eyaletinin Seattle bölgesinde olan Starbucks, ismini Moby Dick’teki Starbuck karakterinden almıştır. Simgesi denizkızı olan Starbucks kahveler zinciri, 2003 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. Türkiye’de ki ilk şubesini ise İstanbul’da Bağdat Caddesi’ne açmıştır.

Seattle’de bulunan Starbucks’da 3.500 kişi çalışmaktadır. 2019 yılındaki verilere göre toplam 6 kıtada, 78 farklı ülkede 31.000 üzerinde mağaza ile hizmetlerini sürdürmektedir. Firma 1994 senesinde The Coffee Connection’u satın almıştır. Böylelikle Frappuccino içeceğini kullanma, yapma ve pazarlama hakkında sahip olmuş oldu. 2012 yılı verilerine göre bu satışlardan 2 milyar dolar üzerinde gelir elde etmiştir. 2008 yılında ise daha düşük kaloriye sahip olan şekersiz versiyonlarını müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Günümüzde Türkiye’de toplam 562 şubesi bulunmaktadır. 2015 yılındaki verilere göre toplam 65 farklı ülkede Starbucks kahve restaurantları bulunmaktadır. Toplamda 30.000 üzerinde mağaza ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Starbucks, kahve satın alınmasında ve kavrulmasında dünyanın en iyi şirketi olarak bilinmektedir.

Starbucks İş Başvurusu Ankara

Starbucks iş başvurusu Ankara şubeleri için buraya tıklayınız. Starbucks insan kaynakları ve kariyer sayfasında Ankara’da bulunan iş ilanlarını görebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Ankara Starbucks İş İlanları

Ankara Starbucks iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden Ankara’da yayınlanan iş ilanlarını görebilir ve mağazaların insan kaynakları departmanına cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Starbucks İletişim Bilgileri

Starbucks Adres: Saray mah. Site Yolu sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 / Ümraniye/ İSTANBUL
Starbucks Telefon Numarası: (+90 216) 999 71 00
Starbucks Web Sitesi: https://www.starbucks.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu