Teknoloji

Siemens İş Başvurusu

Siemens iş başvurusu ve işçi alımı hakkında bilgiler. Siemens hakkında bilgiler bulabilir ve iş ilanlarına nasıl bakılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siemens Hakkında Bilgi

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, dünya çapında faaliyet gösteren etkin bir firmadır. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Siemens, aynı zamanda enerji üretimi, enerji iletimi ve tıbbi teşhiste kullanılan sistemlerin tedarikinde de lider konumdadır. Şirket, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir. Siemens, kendisini enerji üretimi, iletimi ve dağıtımından başlayarak akıllı şebeke çözümleri ve elektrik enerjisinin verimli olarak kullanılmasına kadar uzanan elektrifikasyon değer zinciri boyunca konumlandırmış küresel bir güç merkezi gibi konumlandırır. Bunun yanında tıbbi görüntüleme ve laboratuvar teşhis alanlarında da faaliyet göstermektedir.  Bugün Siemens’in dünyanın her bölgesinde, 200’den fazla ülkede yaklaşık 379,000 çalışanı bulunuyor. Dünya çapında üretim yapan  tesisleri, dünyanın hemen her ülkesinde/bölgesinde bulunan ofis binaları, depolar, araştırma ve geliştirme tesisleri ve satış ofisleriyle faaliyet göstermektedir.

Siemens İş Başvurusu

Siemens ‘de çalışmak ve güncel iş ilanlarını takip etmek için buraya tıklayınız. Açılan  sayfada arama bölümü olacak. Arama kutucuğuna Siemens ya da Siemens Türkiye yazdığınızda karşınıza bu kurumla alakalı iş ilanları çıkacak. Arama sonrası herhangi bir ilan çıkmazsa daha sonra tekrardan deneyebilirsiniz. Eğer bu tür ilanları çıktığı an görmek ve başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda twitter ve Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Siemens İletişim Bilgileri

Siemens Adres: Siemens San. ve Tic. A.Ş. Yakacık Caddesi No: 111 34870 Kartal, İstanbul
Siemens Telefon Numarası: +90 (216) 459 20 00
Siemens Web Sayfasıwww.siemens.com.tr

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu