Mağaza İş İlanları

Pull and Bear İş Başvurusu

Pull and Bear iş başvurusu için buraya tıklayınız. Pull and Bear mağazalarında tam zamanlı ya da part-time çalışabilirsiniz. Pull and Bear’a mankenlik başvurusu da yapabilirsiniz.

Pull and Bear Hakkında Bilgi

Pull and Bear 1986 senesinde kurulmuştur. O yıllarda New Wear, S.A. ismiyle kurulan şirket, giyim ve moda aksesuarları üzerine üretimler yapmaktaydı. Pull and Bear, 2011 senesinden sonra internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır.

Gençlerin en iyi şekilde giyinebilmeleri için açılan Pull and Bear, uluslararası trendleri takip ederek, bu trendleri sokaklarda görülen trendlerle birleştirir ve ortaya yeni bir tarz çıkarır. Özellikle genç insanların Pull and Bear markasını çok sevdiği ve vazgeçemediği görülmüştür. En tarz giyim ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Pull and Bear, Inditex Grup’a aittir ve bu gruba ait olan çok büyük markalar bulunmaktadır. Bu markalar şu şekildedir; Zara, Bershka, Pull and Bear, Massimo Dutti, Oysho, Uterqüe ve Stradivarius şeklindedir. Bir çok ülkede toplamda 970 üzerinde mağazası bulunan şirketin aynı zaman online mağazaları da son hızıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pull and Bear İş Başvurusu

Pull and Bear iş başvurusu için buraya tıklayınız. Pull and Bear kariyer sayfası üzerinden cv bilgilerinizi firmanın insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Pull and Bear İş İlanları

Pull and Bear iş ilanları için buraya tıklayınız. Pull and Bear Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pull and Bear İletişim Bilgileri

Pull and Bear Adres: Nispetiye Mh. Aytar Caddesi, Başlık Sokak, Mm Plaza No: 3, Kat: 4, Levent, Beşiktaş, İstanbul
Pull and Bear Telefon Numarası: +0 (212) 284-0422
Pull and Bear Web Sitesi: https://www.pullandbear.com/tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu