Market İş İlanları

Mopaş Market İş Başvurusu

Mopaş Market iş başvurusu nasıl yapılır? Mopaş Market iş ilanları ve kariyer imkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Mopaş Market Hakkında Bilgi

İstanbul Bayrampaşa’da üç tane market ve Rami’ de toptan mağaza işletmeleriyle hizmete başlayan MOPAŞ ortakları, 1996’da üç küçük marketi devrederek Moda’ da ilk MOPAŞ mağazasını açtı.

Şirketin onursal başkanı Sn. Fazıl Narman’ın önderliğinde 10 ortak tarafından kurulan bir aile şirketi olan MOPAŞ, o dönemde (1996) ilk iki mağazaları olan Moda ve Hasanpaşa’yı açma aşamasındayken bu iki mağazanın isminden yapılan bir aranjmanla marketlere MOPAŞ ismini vererek; bugünün MOPAŞ süpermarketlerine ilk adımı atmış oldu.

Mopaş, şu an İstanbul ve Kocaeli’nin önde gelen perakende zincirlerinden birisidir. 100’ün üzerinde mağazası ve 3.000’e yakın çalışanı sayesinde, yıllık Türkiye’nin yarı nüfusuna hizmet ve kalite sunmaya çalışan bir operasyonu yürütmektedir. İnsanı ve insani değerleri temel alarak hizmet veren MOPAŞ, bu özverili yaklaşımının karşılığını mutlu müşteriler kazanarak ve sektörde öncü konumuna gelerek aldı.

MOPAŞ; perakende sektörünün yanı sıra MOPAŞ Bahçe Evler toplu konut projesi, süt üretim tesisi, jeotermal sera tesisleri ve lojistik üssü ile tüketiciye daha kaliteli ve rekabet edilebilir ürünler sunarak hizmet veriyor. Bu doğrultuda 180 bin m2’nin üzerinde ve 130 bağımsız bölümden oluşan ticari inşaat alanı; depo, fabrika ve market alanı olarak kullanılmaktadır. Her geçen gün büyümeye, gelişmeye ve daha nitelikli hizmet vermeye devam ediyor.

MOPAŞ; kurumsal yapısı, profesyonel yönetim kadrosu, perakende sektöründeki hizmet ve kalite anlayışı ile tek hedefi tüketicilerine daha taze ürün, tüketici memnuniyeti ve sürdürebilirlik konusunda her gün yeni hedefler oluşturarak çalışmaktadır.

Mopaş Market İş Başvurusu

Mopaş Market iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfa üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Açık iş pozisyonu olduğunda sayfa üzerinde listelenecektir.

Mopaş Market İletişim Bilgileri

Mopaş Market Adres: Ramazanoğlu Mah. Beyazıd Sok. No: 51, Şeyhli, Pendik / İstanbul
Mopaş Market Telefon Numarası: (0216) 595 40 40
Mopaş Market Web Sitesi: https://mopas.com.tr/

 

Tüm iş ilanları için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu