Fabrika İş İlanları

MMK İş Başvurusu

MMK iş başvurusu için MMK Metalurji kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. MMK iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

MMK Hakkında Bilgi

MMK, bir şirketler topluluğudur. Tam olarak ismi MMK Metalurji Sanayi Ticaret ve Liman İşletmeciliği olarak geçmektedir. Bir demir çelik fabrikası olan MMK, yılda 14.5 milyon ton sıvı çelik üretmektedir.

MMK, Rusya’da Magnitogorsk Demir-Çelik Fabrikası ismiyle faaliyet sürdürmektedir. 1932 senesinde kurulan bu fabrika, Ural eteklerinde bulunmaktadır ve dünyanın en büyük metal ürün imalatçılarından biridir.

MMK Şirketler Grubu, ülkemizde MMK Metalurji olarak faaliyet sürdürmektedir. Hatay’ın Dörtyol ilçesi ve Kocaeli’nin Gebze ilçeşerinde MMK Metalurji fabrikaları bulunmaktadır. MMK, Türkiye’de ki yatırımlarını 2007 yılında yapmaya başlamıştır. 2010 senesinde ise üretim tesisleri kuruldu ve demir çelik üretimleri başladı. Türkiye’de fabrika açmadan önce de Türk şirketlerle anlaşmalı şekilde çalışmaktaydı. Her yıl tonlarca demir çelik sevkiyatı yapmaktaydı. MMK, Türkiye’de açmış olduğu tesislere toplamda 2.5 milyar dolarlık bir yatırım gerçekleştirmiştir. Ülkemizde, yabancı sermaye açısından en fazla para yatıran şirket konumunda yer almaktadır.

Ülkemizde yer alan MMK tesislerinde her yıl 2.3 milyon tonluk bir üretim yapmaktadır. Bu tesislerde en teknolojik ve yeni ekipmanlar kullanılmaktadır.

MMK İş Başvurusu

MMK iş başvurusu için buraya tıklayınız. MMK insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu kullanarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

MMK İş İlanları

MMK iş ilanları için buraya tıklayınız. MMK Linkedin sayfasında MMK Metalurji iş ilanları listelenir. Bu ilanlara başvuru yaparak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

MMK İletişim Bilgileri

MMK Adres: Özerli, Alpaslan Türkeş Blv. NO: 342/91, 31600 Dörtyol Hatay
MMK Telefon Numarası: +90 326 770 10 00
MMK Web Sitesi: https://mmkturkey.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu