Market İş İlanları

Migros İş Başvurusu

Migros iş başvurusu ve eleman alımı. Migros iş ilanları arasından kendi il ve ilçenizi seçerek online iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Migros Hakkında Bilgi

Migros 1954 yılında hayat pahalılığa ve ekonomik krize karşı insanların kaliteli ürünlere daha uygun fiyata ve tek bir elden ulaşmaları için hizmete açıldı. O yıllarda İstanbul’un nüfusu her geçen gün artmaktaydı ve ürünler arası fiyat uçurumları oluşmaktaydı. Bu duruma dur demek için İstanbul Belediyesi tarafından İsviçre’de hizmet sunan Migros benzeri bir organizasyon kurulmaya karar verildi.

İstanbul Belediyesi’nin bu girişimi ile açılacak olan Migros, halkın ihtiyacı olan başlıca ürünleri uygun fiyata temin etmelerini sağlayacak ve bunu sağlamak içinde İstanbul Belediyesi fiyatları devamlı olarak kontrol altında tutacaktı. Migros’a ait seyyar kamyonlar İstanbul’un semtlerini gezerek halkın ihtiyaç duymuş olduğu ürünleri ayaklarına getirecekti. Atılan tüm bu adımların başarılı olması sonucunda Türk tüketicileri ilk çağdaş marketler zincirini Migros ile tanımış oldu.

İstanbul Belediyesi’nin kurmuş olduğu Migros Marketleri 1975 yılında Vehbi Koç liderliğinde Koç Grubu satın almıştır. Böylelikle sadece İstanbul’da hizmet veren Migros, tüm Türkiye’ye hizmet sunacak mağazalaşma sistemini kurma aşamasını başlattı.

1990 yılından sonra mağazacılık sistemini geliştiren Migros, MM ve MMM Migros marketleri devreye soktu. Ülkemizde uygulanan ilk part-time iş uygulamasını da Migros başlatmıştır. Ülkemizdeki marketçilik sisteminin köklerini atan Migros, bilgisayarlı barkodlama, otomatik terazi gibi sistemleri müşterileriyle tanıştırdı. 1991 yılında halka açılan Migros, 1995 senesinde Şok Marketler Zincirini açtı. Marketlerde kredi kartıyla alışveriş sistemini de ülkemizde ilk gerçekleştiren Migros Marketlerdir.
Migros 2007 yılında Tansaş’ı bünyesine katmıştır. Böylece Migros çatısı altında toplam 6 marka yer almış ve müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır. 2008 senesinde 1.191 adet mağazaya ulamış olan Migros, dünyada en hızlı büyüyen 50 şirket arasında yer almıştır.

2020 yılı verilerine göre 81 ilde toplamda 2.300’den fazla Migros Mağazaları bulunmaktadır. Migros mağazalarında çalışan sayısı 50.000 üzerindedir. Bunların %40’lık oranı kadın çalışandır.

İş Başvurusu

Migros iş başvurusu için buraya tıklayınız. Migros insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İş İlanları

Migros iş ilanları için buraya tıklayınız. Migros’a Link üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Cv bilgilerinizi Migros insan kaynaklarına göndererek iş başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Migros İletişim Bilgileri

Migros Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Migros Telefon Numarası: 0 216 579 30 00
Migros Web Sitesi: https://migroskurumsal.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu