Denizcilik İş İlanları

Mersin Limanı İş Başvurusu

MIP Mersin Limanı iş başvurusu hızlı bir şekilde kariyer sayfasından yapabilirsiniz. Mersin Limanı iş başvuru formunu doldurarak kariyerinizi Mersin İnternational Port’da devam ettirebilirsiniz. Güncel iş ilanlarını bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Mersin Limanı iş başvurusu için alt kısımda verdiğimiz linklere tıklayınız. Mersin Limanı insan kaynakları sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Mersin Limanı Hakkında Bilgi

2007 senesinde TCDD Mersin Liman İşletmesini Akfen Holding ve PSA International kurdukları ortaklık ile devralmışlardır. 36 yıl süre ile devralınan Mersin Limanı Ankara, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya gibi ülkemizin sanayileşmiş olan şehirleri ile Suriye, Irak gibi sınırımızın bulunduğu ülkeler ile arada demiryolu ile ve karayolu ile bağlıdır.

Ortadoğu ve Karadeniz ile aktarma gibi bağlantıları bulunmaktadır. Bu şekilde Akdeniz Bölgesinde ana konteyner limanları arasında yer almaktadır. MIP Mersin Limanı geniş bir hinterlanda sahiptir. Ayrıca oldukça kolay ulaşım imkanlarına, kalifiye insan kaynaklarına, ülkenin ithalat ve ihracat hacmine sahiptir. MIP Mersin Limanı ülkenin en büyük limanı olma özelliğine sahiptir.

MIP Mersin Limanı coğrafi konumu itibari ile oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Bunun dışında yurtiçi ve yurtdışında olan çok modlu bir bağlantı kolaylığı sağlamaktadır. Sadece ülkemizin değil aynı zamanda Doğu Akdeniz’in lider limanları arasında yer almaktadır.

Mersin Limanı demiryolu ulaşımı, serbest bölgesi, sahip olduğu güçlü tır filosu ile de avantaj sahibi olmaktadır. 69 kilometre mesafede Adana Şakirpaşa Limanı, sahip olduğu lojistik kültürü ile büyük imkanlara sahiptir. Mersin Limanı insan kaynakları açısından oldukça gelişmiştir. Bünyesinde aktif olarak çalışmakta olan tüm personel alanında uzman bireylerden oluşmaktadır. MIP Mersin Limanı demiryolu ile ulaşımı oldukça kolaydır.

Mersin Limanı İş Başvurusu

Mersin Limanı iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada MIP’de kariyer bölümü ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler verilmektedir. Mersin Limanı iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden staj başvurusuda yapabilirsiniz. Staj olanakları hakkında bilgiler alabilir ve meslek lisesi, üniversite staj başvurusu, öğrencilerden istenilen belgeler hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Mersin Limanı İş İlanları

Mersin Limanı iş ilanları için bu linke tıklayınız. Mersin Limanı Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını takip edebilir ve sosyal olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Mersin Limanı İletişim Bilgileri

Adres Bilgisi: Yenimahalle 101. Cad 5307. Sok. No:5 33100 Mersin
Telefon Numarası: +90 324 241 29 00
Web Sitesihttps://www.mersinport.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu