Kamu İş İlanları

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. İş Başvurusu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Hakkında Bilgi

Mersin, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir liman şehridir. Eski ismi İçel olan Mersin, ülkemizin en büyük limanları arasında yer almaktadır. Toplamda 4 merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 11. ilidir ve nüfusu toplamda 1.9 milyon civarındadır. Başlıca ekonomik kaynakları denizcilik, sanayi ve turizmdir.

Mersin ilinin ilçeleri Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut şeklindedir. Toplamda 16.000 metrekarelik bir yüz ölçümü yer alan Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 2022 belediye başkanı Cumhuriyet Halk Partisinden Vahap Seçer’dir.

Mersin’in il yüzölçümünün %87’lik bölümünü dağlar oluşturur. En yüksek tepesi olan Medetsiz Tepesi 3524 metre yüksekliktedir. Mersin ilimizin nüfusu her geçen gün daha da artmaktadır. Yıllık artış 1.2 civarındadır. 2022 yılında alınan verilere göre 13 ilçe ve belediye bulunuyorken, bu belediyelerde toplam 805 mahalle yer almaktadır.

Liman Mersin ekonomisinin en önemli gelir kaynaklarından biridir ve ülkemizin dünyaya açılan kapısı konumundadır. Doğu Anadolu, Batı Akdeniz ve İç Anadolu’da yer alan fabrikalar ve ticaret firmaları ihracat ve ithalatlarını Mersin Limanı üzerinden gerçekleştirmektedir. Ülkemizin en büyük ikinci serbest bölgesi de Mersin Serbest Bölgesi’dir. Bu bölgede en son verilere göre 433 şirket vardır ve bu bölgeyi MESBAŞ işletmektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. İş Başvurusu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. personel alımı ve diğer detaylar için bu linke tıklayarak açılan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. İletişim Bilgileri

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Adres: Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim San. ve Tic. A.Ş. Portakal Mah. 80023 Sok. No: 2/A TOROSLAR / MERSİN
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Telefon Numarası: +90 324 320 17 70 – 71 – 72
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Web Sitesi: http://www.mersinbuyuksehiras.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu