Hastane İş İlanları

Medipol İş Başvurusu

Medipol iş başvurusu için Medipol Hastanesi kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Medipol Mega iş başvurusu ve diğer detaylar sayfamızda.

Medipol Hastanesi Hakkında Bilgi

Medipol Hastanesi, 2012 yılında kurulmuştur. Medipol Üniversitesi Hastanesi olarak da bilinen Medipol Hastanesi, İstanbul’un Bağcılar semtinde kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan Medipol Mega Üniversite Hastanesi, Vakıf Üniversitesi & Özel Hastane afiliasyon modeli ile hizmet vermeye başlamıştır.

Medipol Hastanesi bünyesinde toplamda 7 hastane bulunmaktadır. Uzman kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Medipol Hastanesi, insanların yaşam kalitesini arttırmak için her geçen gün kendini daha geliştirmektedir.

Medipol Hastanesi bünyesinde toplam 7 hastane, 267 poliklinik odası, 140 yoğun bakım ünitesi ve 815 yatak bulunmaktadır. Medipol Hastanesi’nin toplam 26bin metrekarelik bir otoparkı bulunmaktadır. Hastane içerisinde toplam 3 cafe, 1 ibadethane ve 1 kuaför bulunmaktadır.

Dünya standartlarında teknolojik tıbbi donanımlarıyla ülkemizin en iyi hastaneleri arasında yer almakta ve yurtdışında referans gösterilmekte olan Medipol Hastanesi, üstün hizmet anlayışı ile sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Ülkemizde en fazla branş Medipol Hastanesinde yer almaktadır.

Toplamda 15 bin metrekarelik bir alanda bulunan Medipol Hastanesinin mimarisi de özel tasarlanmıştır. Hastaneye, sağlık hizmeti için gelen kişilerin daha iyi hissedebilmeleri açısından “İyileştiren Hastane Mimarisi” konsepti ile hizmet sunmaktadır.

Medipol Hastanesinde toplamda 1.500 üzerinde personel çalışmaktadır. Sizlerde Medipol Hastanesinde çalışmak ve kariyerinizi bu kurumda sürdürmek istiyorsanız alt kısımda yer alan iş başvuru linklerinden faydalanabilirsiniz.

Medipol İş Başvurusu

Medipol iş başvurusu için buraya tıklayınız. Medipol insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını inceleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medipol İş İlanları

Medipol iş ilanları için buraya tıklayınız. Medipol Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını inceleyebilir ve özgeçniş bilgilerinizi Medipol insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Daha fazla hastane iş ilanı için buraya tıklayınız.

Medipol İletişim Bilgileri

Medipol Adres: TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul
Medipol Telefon Numarası: 4447044
Medipol Web Sitesi: https://medipol.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu