Hastane İş İlanları

Medical Park Gaziantep İş Başvurusu

Medical Park Gaziantep iş başvurusu nasıl yapılır? Gaziantep Medical Park Hastanesi iş başvuru formu için sayfamızdaki yönergeleri takip ediniz.

Medical Park Hakkında Bilgi

Medical Park, MLP Care Grubu’na ait ve grubun en büyük şirketi konumundadır. 1993 senesinde faaliyetlerine başlayan Medical Park, toplam 15 farklı ilde 24 hastane ile sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Dünya’da yer alan sağlık kurumları arasında en iyi arasına girmeyi başaran Medical Park Hastaneleri, yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmaktadır. En kaliteli tedavi hizmetini sunmak için hasta odaklı hizmet anlayışı felsefesiyle hareket etmektedir.

Geçmişten bugüne sunmuş olduğu sağlık hizmetleriyle dikkat çeken Medical Park Hastaneleri, diğer sağlık kurumları tarafından da saygı duyulan ve örnek alınan bir kurum halini almıştır. Medical Park Hastanelerinde yer alan son teknoloji cihazlar ile bir çok tanı ve hastalığın tedavisi mümkündür.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinde bulunan Medical Park Hastaneleri, her geçen zaman sayısını arttırmaktadır ve hedefi Türkiye’nin her şehrinde bulunmak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

Medical Park Hastanelerine dönem dönem personel alımları yapılmaktadır. Bir çok farklı alanda personel ve eleman alımı yapılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep ve diğer şehirlerde yer alan Medical Park Hastanelerine MLP Care üzerinden online başvuru yapabilir ve cv dosyanızı Medical Park hastane kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Kimler Hastanede Çalışabilir?

Hastanelerde birçok farklı meslek grubundan insan çalışabilir. Bazıları şunlardır:

  • Doktorlar: Tıp eğitimi almış ve lisans sahibi olan kişilerdir. Hastaları muayene eder, teşhis koyar ve tedavi planı hazırlarlar.
  • Hemşireler: Hastaların bakımından sorumlu olan sağlık personelidir. İlaç verme, yaraların bakımı ve kan örnekleri alma gibi işlemleri yaparlar.
  • Diğer sağlık çalışanları: Fizyoterapistler, radyologlar, laboratuvar teknisyenleri, farmasötik uzmanlar ve diğer sağlık çalışanları hastanelerde çalışabilirler.
  • Yönetici ve idari personel: Hastanelerin yönetimi, mali işler ve idari görevlerle ilgilenen kişilerdir.
  • Temizlik personeli: Hastanelerin temizlik ve hijyenini sağlayan kişilerdir.

Hastaneler, birçok farklı disiplinden insanların bir arada çalıştığı karmaşık yapılar olduğu için, hastane personelinin çoğunun eğitimli ve nitelikli olması gerekir.

Medical Park Gaziantep İş Başvurusu

Medical Park Gaziantep iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan ekranda cv yükle ve iş başvurusu yap şeklinde bir buton yer almaktadır. Bu link üzerinden özgeçmiş dosyanızı Medical Park Hastanesi insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Medical Park Gaziantep İletişim Bilgileri

Medical Park Gaziantep Adres: Mücahitler, 52063. Sk. No:2, 27584 Şehitkamil Gaziantep
Medical Park Gaziantep Telefon Numarası: 444 4 484
Medical Park Gaziantep Web Sitesi: https://www.medicalpark.com.tr/gaziantep-hastanesi/h-6

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu