Uncategorized

Makale Yazarak Gelir Elde Etmek İster Misiniz?

Makale Yazarak Gelir Elde Etmek .Makale yazarak internet üzerinden kazanç sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Farklı kategorilerde özgün makaleler yazarak para kazanabilirsiniz. Özel şirketlerle veya web site sahipleriyle anlaşarak aylık düzenli gelir sahibi olabilirsiniz.

Makale Nasıl Yazılır?

Makale yazmak için çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç yok. Eğer dil bilgisi kurallarına genel olarak hakimseniz kolaylıkla makale yazabilirsiniz. Makale yazmak, kompozisyon yazmanın bir tık üstüdür diyebiliriz.

Makale Yazmanın Püf Noktası: Makale yazmanın püf noktası yazacağınız konu üzerine araştırma yapmaktadır. İnternet üzerindeki yerli veya yabancı kaynaklardan konu hakkında bilgiler toplayarak bu bilgileri tekrardan harmanlayabilir ve ortaya yeni bir makale çıkarabilirsiniz.

Özgün Makale Yazımı

Özgün bir makale için sipariş veren müşteri veya şirketler, makale yazdıracak olan kişilerden ya da yazar olmak isteyen kişilerden örnek makaleler istemektedir. Makale yazarlarında olması gereken en önemli özellik özgün yazı yazabilme özelliğidir. Kopya makaleler sistem tarafından kabul edilmemektedir. Makale Yazarak Gelir Elde Etmek.

Özgün makale yazımı için öncelikle kaynakları bulmalı ve bu kaynaklardan bulduğunuz bilgileri tekrardan yorumlayarak yazmanız gerekmektedir. Cümle içerisindeki kelimeler farklı ancak anlatmış olduğu içerik aynı olmalıdır.

Makale Yazım Ücretleri

Makalelerden kazanılan para, makale yazılan siteye ya da anlaşılan kişiye göre değişebilmektedir. Genellikle 100 kelimesi 1-2 TL şeklinde fiyatlandırılmaktadır. Eğer web siteleriyle ya da özel şirketlerle anlaşırsanız daha yüksek meblağlar alabilirsiniz.

Son dönemlerde “seo uyumlu makale” yazımları değer binmiştir. Seo uyumlu makale yazmak için seo konusunda uzman olmanız gerekmektedir. Bu normal makale yazımına göre daha zordur fakat ücret olarak 2 katı kazanç sağlamaktadır.

Nasıl Makale Yazarı Olunur?(Makale Yazarak Gelir Elde Etmek )

Sosyal medyalar aracılığıyla ya da ilan siteleri üzerinden makale yazabilirsiniz. bionluk.com gibi sitelere üye olarak ilan açabilirsiniz. R10.net gibi webmaster yani site sahiplerinin olduğu forumlara üye olarak da makale yazarı ilanı açabilirsiniz.

Makale yazarı olmak istiyorsanız bu iş ile ilgilenen kişiler ve firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Hem yazma hızınızı hem de yeteneğinizi bu şekilde geliştirebilirsiniz.

Güncel İş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu