Mağaza İş İlanları

LCW İş Başvurusu Ankara

LCW iş başvurusu Ankara şubeleri için LC Waikiki insan kaynakları sayfasından şehir seçimi yapabilir ve online iş ilanlarını inceleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

LC Waikiki Hakkında Bilgi

LC Waikiki, 1988 senesinde faaliyetlerine başlayan bir giyim markasıdır. LCW markasını hayata geçiren 3 Fransız asıllı ortaktır. İlk kurulduğunda toptan satış yapma amacıyla faaliyet göstermiştir. Tescil yeri Paris olan LCW, t-shirt ve sweatshirt üretimi ile piyasaya girmiştir. LCW kurucularından 2 kişi, haklarını devrederek şirketten ayrılmış ve George Amouyal liderliğinde LC Waikiki her geçen sene daha da büyümüştür. Türkiye’de LC Waikiki’nin üreticisi olan Taha Grup’a bağlı Tema Tekstil, 1997 senesinde markanın tüm haklarını satın almıştır.

Tema Tekstil’in LC Waikiki’yi satın almasından sonra ismi Lc Waikiki Mağazacılık Hizmetleri olarak değişmiştir. Böylelikle Paris’te doğan LCW, İstanbul’da büyümüştür. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de Türkiye’de markaya büyük yatırımların yapılmasıdır.

2021 yılı itibariyle rakamlara bakılacak olursa 34.1 milyar TL net satış yapılmıştır. LC Waikiki’de çalışan personel sayısı 55.000 üzerinde olup 950 milyon dolarlık ihracat yapılmıştır. LC Waikiki’nin toplamda 1.200 üzerinde mağazası yer almaktadır. LCW, 50’den fazla ülkeye üretmiş olduğu giyim ürünlerini ihraç etmektedir. LC Waikiki, Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir ve toplam hisseleri %83 civarındadır.

LCW İş Başvurusu Ankara

LCW iş başvurusu Ankara için buraya tıklayınız ve açılan sayfada il seçerek Lc Waikiki Ankara iş ilanlarını listeleyiniz. Part time ve normal zamanlı açık pozisyonlardan size uygun olanı seçerek online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ankara LCW İş İlanları

Ankara LCW iş ilanları için buraya tıklayınız. LC Waikiki Linkedin üzerinden iş ilanlarını listeleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

LCW İletişim Bilgileri

LCW Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul
LCW Telefon Numarası: +90 212 657 55 55
LCW Web Sitesi: https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu