Fabrika İş İlanları

Kazan Soda İş Başvurusu

Kazan Soda iş başvurusu için kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilir ve firmaya cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Detayları alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Kazan Soda Hakkında Bilgi

Kazan Soda, 2011 senesinde faaliyete geçmiştir. Ankara ilimizin Kazan ve Sincan bölgelerinde keşfedilmiş olan trona cevherini çıkarmak, işlemek ve satışa sunmak için 2011 senesinde Kazan Soda Elektrik Üretim A.Ş. ismiyle faaliyetlere başlamıştır.

Kazan Soda, WE Soda bünyesinde yer almakta olup, Ankara’da üretimlerini devam ettirmektedir. Toplamda 3 farklı birimi olan Kazan Soda, maden, proses ve kojenerasyon santrallerinden oluşmaktadır. Kazan Soda’ya toplamda 1.9 milyar dolar yatırım yapılmıştır.

Kazan Soda tesislerinde her yıl 2.9 milyon ton Ağır Soda Külü ve Sodyum Bikarbonat üretimleri yapılmaktadır. Sodyum Karbonat olarakta bilinen Ağır Soda Külü bir çok alanda kullanılmaktadır. Cam üretiminden tutun, kabartma tozuna kadar bir çok farklı alanda kullanılmaktadır ve başta Avrupa Birliği olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine ihraç edilmektedir. Kazan Soda, yapmış olduğu bu ihracatla ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Kazan Soda, yenilikleri takip eden ve en son teknolojiyi her zaman yakından takip eden bir kurumdur. Enerji ve atık yönetiminde de çevreci bir politika izlemektedir. Kazan Soda tesislerinde toplamda 700 üzerinde personel çalışmaktadır.

Kazan Soda İş Başvurusu

Kazan Soda iş başvurusu için buraya tıklayınız. Kazan Soda insan kaynakları sayfasında yer alan bilgiler aracılığıyla online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kazan Soda İş İlanları

Kazan Soda iş ilanları için buraya tıklayınız. Kazan Soda Linkedin sayfasından üyelik bilgilerinizle cv dosyanızı firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Kazan Soda İletişim Bilgileri

Kazan Soda Adres: Mülk Küme Evleri 1. Cadde No:122 Yenikent – Sincan / ANKARA
Kazan Soda Telefon Numarası: +90 (312) 969 98 01
Kazan Soda Web Sitesi: https://www.kazansoda.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu