Güvenlik İş İlanları

ISS Güvenlik İş Başvurusu

ISS Güvenlik iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. ISS Güvenlik iş ilanları ve açık iş pozisyonları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ISS Güvenlik Hakkında Bilgi

ISS Güvenlik, 1901 senesinde Danimarka’da kuruldu. Günümüzde 30 üzerinde ülkede faaliyet gösteren ISS Güvenlik’te 500.000 üzerinde personel çalışmaktadır. 60.000 üzerinde kurumsal müşteri bulunan firma, Avrupa’da 3, Dünya üzerinde 4. büyük şirket konumuna ulaşmıştır.

2013 ve 2019 seneleri arasında 7 kez peş peşe “Dünyanın En İyi Dış Kaynak Hizmeti Sağlayan Lider Şirketleri” ödülünü kazanmıştır. Temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, haşere kontrolü ve bitki bakımı gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.
Türkiye’de 5.000 farklı noktaya hizmet sunan ISS Güvenlik, 4.000’den fazla müşteriye sahiptir. Dünya üzerinde, kendi sektöründe lider konumda olan ISS Güvenlik, 500.000 üzerinde insana istihdam sağlamaktadır.

2021 yılında Kopenhag’da ISS Hizmet Universitesi kurulmuştur. Bu da şirketin gelişim konusunda ne kadar ciddi olduğunu göstermektedir. Genç yetenekleri uluslararası platformlarda değerlendirmek için yetiştirmekte ve onlara en iyi iş imkanlarını sunmaktadır. ISS Şirketinin bir parçası olmak ve kariyerinizi burada sürdürmek istiyorsanız alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

ISS Güvenlik İş Başvurusu

ISS Güvenlik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden kariyer imkanlarını inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

ISS Güvenlik İş İlanları

ISS Güvenlik iş ilanları için buraya tıklayınız. ISS Güvenlik insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş poziyonlarını inceleyebilir ve cv dosyanızı gönderebilirsiniz.

ISS Güvenlik İletişim Bilgileri

ISS Güvenlik Adres: Çağlayan Mah. Karaağaç Sok. No:2 34410 Kağıthane – İstanbul
ISS Güvenlik Telefon Numarası: +90 212 354 74 00
ISS Güvenlik Web Sitesi: https://www.tr.issworld.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu