Ümraniye İş İlanları

Ümraniye iş ilanları ve kariyer olanakları. Ümraniye part time iş ilanları, bayanların çalışabileceği iş ilanları ve şoför iş ilanları başta olmak üzere birçok ilan yayınlanmaktadır.

Ümraniye Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Ümraniye, toplamda 58 kilometrekareden oluşur ve 690.000 nüfusa sahiptir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en kalabalık ilçesi olan Ümraniye, İstanbul genelinde en fazla nüfusa sahip dördüncü ilçe durumundadır.

Ümraniye toplamda 35 mahalleden oluşmaktadır ve 22 bin hektarlık bir yerleşim alanı üzerinde kurulmuştur. Batı kısmında Üsküdar, güney kısmında Ataşehir, doğu tarafında Sancaktepe bulunmaktadır.

Ümraniye İş Olanakları

Ümraniye, ekonomik olarak zengin bir bölgedir. Ümraniye’de bulunan imalat sanayisi ve konfeksiyon fabrikaları insanlara iş imkanı sunmaktadır. Yedek parça üretimi yapan fabrikalar ve ağaç ürünleri üreten üretim merkezlerinde de binlerce insan çalışmaktadır.

Ümraniye Part Time İş İlanları

Ümraniye’de öğrenciler için part time çalışma olanakları da bulunmaktadır. Bim, Hakmar, A101 gibi marketlerde veya Trendyol, Getir.com gibi şirketlerde kuryelik yaparak veya alışveriş merkezlerinde part time çalışarak gelir elde edebilirsiniz. Alt kısımda bu firmaları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Ümraniye İş İlanları Bayan

Alt kısımdaki firmalara tıklayarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Ümraniye’de aradığınız iş imkanını bulamıyorsanız İstanbul genelindeki firmalara da göz atabilirsiniz. İstanbul iş ilanları sekmesinden İstanbul’da yer alan firmaların iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Ümraniye Şoför İş İlanları

Ümraniye şoför iş ilanları için bu linke tıklayarak güncel ilanları görebilirsiniz. Daha fazla ilan için alt kısımdaki firmaların detaylarını inceleyebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan firmalara ve kurumlara online iş başvurusu yapabilirsiniz. İstanbul Ümraniye’de bulunan firma ve kurumları bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu