ataşehir iş ilanları

Ataşehir iş ilanları içerisinde özel şirketlerin, belediyelerin ve kamu kurumlarının iş ilanlarını bulabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ataşehir’de fabrikalara, iş yerlerine ya da kamu kurumlarına iş başvurusu yapmak, kurye iş ilanları, İşkur iş ilanları, güvenlik iş ilanları, moto kurye iş ilanları, part time iş ilanları, anaokulları iş ilanları gibi birçok farklı şirkette iş imkanı bulabilirsiniz.

Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan, 425.000 nüfusa sahip olan bir ilçedir. Ataşehir’in denize kıyısı bulunmamaktadır. 2008 yılında ilçe yapılmıştır ve İstanbul’un 39’un ilçesinden bir tanesi haline gelmiştir.

Ataşehir’de Palladium, Brandium, Bulvar 216, Optimum, Novada ve Carrefour gibi bir çok alışveriş merkezi yer almaktadır. 2019 senesinde yapımı tamamlanan Metropol İstanbul, Avrupa’nın en yüksek binası durumundadır.

Ataşehir’de birçok cafe, banka, market, anaokulu, yiyecek içecek yerleri, banka ve daha birçok işletme yer almaktadır. Ayrıca Erenköy Gümrüğü’de Ataşehir’de bulunkaktadır.

Ataşehir İş İlanları

Aşağıda yer alan firmalar Ataşehir’de bulunmaktadır. Bu firmalara online iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğer size uygun bir iş imkanı yoksa İstanbul iş ilanları linkine tıklayarak, komşu ilçedeki iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Daha fazla iş ilanı için : İstanbul iş ilanları

Başa dön tuşu