Belediye İş İlanları

İBB İş Başvurusu Temizlik

İBB iş başvurusu temizlik personeli alımı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfası üzerinden temizlik elemanı alımı hakkında bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ya da kısa anlamıyla İBB, İstanbul vilayetimizin belediye işlerinden mesul olan devlet kurumu olarak görev yapmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 1927 ve 1957 yıllarında İstanbul Valiliğince yönetilmiştir. 1957 senesi sonrasında belediyeler il özel idarelerinden ayrılmıştır. 1984 yıllarında ise Ankara ve İzmir ile beraber ilk büyükşehir olan 3 ilden birisi olmuştur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait olan Beyaz Masa isimli bölüm, insanların sorunlarına çözüm üretmek ve yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Recep Tayyip Erdoğan tarafından 1990 senesinde kurulmuş olan Beyaz Masa, günümüzde de İstanbul halkının sorunlarını çözmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait bir kariyer sayfası bulunmaktadır. Bu sayfa üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine ait kurumlara iş başvurusu yapılabilir. Alt kısımda verdiğimiz linke tıklayarak açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İBB İş Başvurusu Temizlik

İBB iş başvurusu temizlik personeli alımı ve güncel ilanlar için buraya tıklayınız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfasında güncel iş ilanları takip edebilir ve personel alımlarına online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, dönem dönem bünyesine farklı pozisyonlarda personel ve işçi alımları yapmaktadır. Bu ilanları İBB Kariyer sayfasından takip edebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adres: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kemalpaşa Mh. 15 Temmuz Şehitleri Cd. No:5 34134 Fatih / İSTANBUL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Telefon Numarası: +90 (212) 455 1300
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi: https://www.ibb.istanbul/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu