Market İş İlanları

Hakmar Market İş Başvurusu

Hakmar Market iş başvurusu için sizlere verdiğimiz linke tıklayarak online iş başvurusu formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Hakmar Marketler insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Hakmar Hakkında Bilgi

Hakmar ilk olarak İstanbul Pendik Esenyalı mahallesinde faaliyetine başlamıştır. Ortaklı bir yapı ile sektöre giriş yapan Hakmar 1996 senesinde sahip olduğu bu üç marketi devretmiş ve Moda semtinde ilk Hakmar mağazasını açmıştır. 10 adet ortaklı olan bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Bu süreçte atılan adımlar ile birlikte bu günkü Hakmar marketler zincirinin temelleri atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana 24 seneyi geride bırakmış olan Hakmar hali hazırda İstanbul ve Kocaeli illerinde perakende satış yapan öncü market zincirleri arasında yer almaktadır.

Hakmar günümüzde 100’den fazla mağazaya sahiptir. Bu mağazalarda toplam 3 bine yakın personel istihdam olanağı sağlamaktadır. Hakmar kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bu yükseliş grafiğini ve sürekli büyümesini müşteriyi önemseyen ve insana değer veren yapısına borçludur. Alışveriş yapan müşterilerini memnun etmeyi başaran Hakmar bu sayede sektörde öncelikli bir konuma yükselmiştir.

Hakmar marketçilik hizmetinin yanında farklı projeleri de yürütmektedir. Bahçe Evler adı ile bir toplu konut projesi gerçekleştiren Hakmar sür üretim tesisleri, jeotermal sera tesisleri ve lojistik bir üsse de sahiptir. Sahip olduğu bu imkanlar ile birlikte tüketicilere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda 180 bin metrekarelik bir alan üzerinde toplamda birbirinden bağımsız 130 bölümde ticari inşaat alanına sahiptir.

Bunlar içinde depo, fabrika ve market alanlar da yer almaktadır. Kurulduğundan bu yana geçmiş olan 24 sene boyunca olduğu gibi müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ve güç ile yoluna devam etmekte olan Hakmar her gün daha iyiye gitmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiş ve bu doğrultuda ilerlemektedir.

Hakmar İş Başvurusu

Hakmar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Hakmar insan kaynakları ve kariyer sayfasında “bizimle çalışmak ister misiniz” şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Hemen alt kısımda yeni iş başvurusu yapmak için tıklayınız yazmaktadır. Bu sayfa içerisindeki Hakmar iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Hakmar insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Hakmar İş İlanları

Hakmar iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Hakmar Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve firma çalışanlarıyla irtibat kurabilirsiniz. Linkedin üzerinden insan kaynakları ve yetkili kişilerle de görüşebilirsiniz. Hakmar Market iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz formu doldurabilirsiniz.

Hakmar İletişim Bilgileri

Hakmar Adres Bilgisi: Abdurrahmangazi Mahallesi, Ebubekir Caddesi, No:31 Sancaktepe/İstanbul

Hakmar Telefon Numarası: (0850) 755 58 58

Hakmar Web Sitesi:  https://www.hakmarexpress.com.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu