Fabrika İş İlanları

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası İş Başvurusu

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası iş başvurusu için kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv dosyanızı Eruslu insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Eruslu Bez Fabrikası Hakkında Bilgi

Eruslu, 1966 yılında kurulmuştur. 2004 yılında ise çocuk bezi üretmeye başlamıştır. Tam olarak ismi Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olan şirket, 2010 yılında yetişkin hasta bezi, cep mendili ve ıslak havlu gibi ürünler üretmeye başlamıştır. 2013 senesinde hasta altı örtüsü ve 2017’de kadın pedi üretimine başlamıştır.

Eruslu, ilk yatırımını 1966 yılında plastik ayakkabı üretmeye başlayarak yapmıştır. Yıllar geçtikçe yatırımlarını arttırmış ve farklı ürünlere yönelmiştir. Eruslu, 1993 yılında Erpen A.Ş.’yi kurmuştur. Erpen’den sonra 2004 senesinde Eruslu Sağlık faaliyete geçmiştir. 2008 yılında ise Ecoplast şirketini kurmuştur.

2010 yılında Freshlife ve Sleepy markalarını üreterek Türkiye’de ki müşterilerine çeşitli sağlık kuruluşları ve marketler aracılığıyla sunmuştur. Yetişkin hastalar için Sleepy hasta altı örtüsünü ise 2013 yılında üretmeye başlamıştır. Yıl 2015’i gösterdiğinde bebek bezleri üretmeye başlamıştır. 2015 yılında kurulan Sleepy Online web sitesi üzerinden de bu ürünlerin satışı yapılmaya başlandı. 2017 yılında kadı pedi ve 2018 yılında Sleepy Natural doğal kadın pedleri üretilmeye başlanarak, tüketicilere sunulmuştur.

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası İş Başvurusu

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayınız. Eruslu insan kaynakları sayfası üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi online olarak firma yetkililerine gönderebilirsiniz.

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası İletişim Bilgileri

Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası Adres: 4. Organize Sanayi Bölgesi 83424 Nolu Cadde No:3 Şehitkamil / GAZİANTEP
Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası Telefon Numarası: 0 (342) 357 02 00
Gaziantep Eruslu Bez Fabrikası Web Sitesi: http://www.eruslusaglik.com.tr/

İlgili Makaleler

7 Yorum

    1. Merhaba, evet sevkiyat bölümünde çalışmak için iş başvurusu yapabilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz “iş başvurusu” başlığı altından linklere tıklayarak cv dosyanızı firmaya gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu