Banka İş İlanları

Garanti BBVA İş Başvurusu

Garanti BBVA İş Başvurusu

Garanti BBVA iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi banka insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Garanti Bankası BBVA iş ilanları ve personel alımı.

Garanti BBVA Hakkında Bilgi

Garanti Bankası olarak bildiğimiz yeni ismiyle Garanti BBVA, 1946 senesinden beri faaliyetlerini sürdürmektedir. 2019 yılından sonra Garanti Bankası, İspanyol merkezli banka BBVA ile anlaşarak ortak olmuş ve ismi Garanti BBVA şeklinde değişmiştir. 2014 verilerine göre 107 milyar dolarlık bir konsolide aktif büyüklüğü olan Garanti BBVA, ülkemizin en büyük özel sermayeli ikinci özel bankasıdır.

Garanti BBVA, bankacılık sistemi içerisinde yer alan tüm pozisyonlarda faaliyet göstermektedir. Kurumsal, ticari, özel, bireysel, KOBİ ve yatırım sistemleri dahil tüm bankacılık kollarında faaliyetlerini devam ettirmektedir. Garanti BBVA, yurt içi ve yurt dışı bir çok ortak şirketle iş birliği yapmaktadır.

2020 verilerine göre Garanti BBVA, Türkiye’de toplam 884 şubeye sahiptir. Kıbrıs’ta 7 ve diğer ülkelerde 8 şubesi bulunmaktadır. Toplamda 20 milyona yakın müşterisi bulunmaktadır ve bu müşterilerine internet şubesi üzerinden 7/24 hizmet sunmaktadır. İnternet şubesi, çağrı merkezi, mobil ve sosyal platformlarda kesintisiz hizmet sunmak için toplamda 20.000’e yakın personel çalıştırmaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesinde toplamda 5.500 civarında ATM bulundurmaktadır.

BBVA, açılım olarak Banco Bilbao Vizcaya Argentaria anlamına gelir. İspanya merkezli bir banka olan BBVA, Garanti Bankası’nın ortağıdır. Merkezi Bilbao’da yer alan BBVA, İspanya’nın en büyük ikinci bankasıdır. 2020 verilerine göre Garanti BBVA’nın yıllık ne karı 6 milyar TL civarındadır. Garanti BBVA’nın aktif büyüklüğü ise 411 milyar TL şeklindedir.

Garanti BBVA İş Başvurusu

Garanti BBVA iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Garanti BBVA kariyer sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Garanti BBVA sayfasında yer alan iş başvuru formlarından size uygun olanı seçiniz. Üniversite öğrencisi, yeni mezun ve deneyimli şeklinde 3 farklı iş başvurusu sistemi yer almaktadır.

Garanti BBVA İş İlanları

Garanti BBVA iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Garanti Bankasına bu sayfa üzerinden açık iş pozisyonlarını inceleyerek kendinize uygun bir iş ilanına başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim Bilgileri

Garanti BBVA Adres: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul
Garanti BBVA Telefon Numarası: 444 0 333
Garanti BBVA Web Sitesi: https://www.garantibbva.com.tr/tr

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu