Banka İş İlanları

Finansbank İş Başvurusu

Finansbank İş Başvurusu

Finansbank iş başvurusu için Finansbank insan kaynakları sayfasından online iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. QNB Finansbank iş ilanları için sayfamızdaki yönergeleri takip ediniz.

QNB Finansbank Hakkında Bilgi

Finansbank, 1987 senesinde kurulmuştur. Günümüzde ismi QNB Finansbank şeklindedir ve kurucusu Hüsnü Özyeğin’dir. QNB Grup yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Finansbank, 2006 senesine kadar Fiba Holding bünyesindeydi. 2006 yılında Yunanistan Ulusal Bankası’na satıldı ve oradan da 2016 yuılında QNB Grup’a satıldı. 2016 yılından beri QNB Finansbank olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

1987 senesinde Hüsnü Özyeğin’in 4 milyon dolar sermaye ile kurmuş olduğu Finansbank, günümüzde Türkiye’nin en büyük bankalardan biri arasına girmiştir. Finansbank, ilk kredi kartını 1999 senesinde müşterilerinin hizmetine açmıştır. 2010 yılında aidatı olmayan kredi kartı çıkararak müşteri sayısını arttırmış ve bu stratejik hareketle diğer bankalardan daha fazla hızlı büyüme sağlamıştır. 2016 yılında Katar merkezli QNB Grup tarafından 2.7 milyar euroya satın alınmıştır. %99.81’lik payın tamamı şu an QNB Grup’un elinde bulunmaktadır.

2021 yılı verilerine göre Finansbank’ın yıllık net karı 4 milyar TL’ye yakındır. QNB Finansbank çatısı altında toplamda 11.000 üzerinde personel çalışmaktadır ve Türkiye genellinde 444 şube ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca çağrı merkezi müşteri hizmetleri, internet şubesi ve mobil şube 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Finansbank İş Başvurusu

Finansbank iş başvurusu için buraya tıklayınız. Finansbank insan kaynakları sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden insan kaynakları politikasını inceleyebilir, personel alımı hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yeni mezunlara özel iş imkanları ve daha fazlası için Finansbank kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.

Finansbank İş İlanları

Finansbank iş ilanları için buraya tıklayınız. Finansbank Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarına göz atabilir ve bu sayfadan açık iş pozisyonlarını seçerek cv dosyanızı Finansbank insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

QNB Finansbank Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul
QNB Finansbank Telefon Numarası: 0 (212) 318 50 00
QNB Finansbank Web Sitesi: https://www.qnbfinansbank.com/

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu