Mağaza İş İlanları

Evkur İş Başvurusu

Evkur iş başvurusu nasıl yapılır? Güncel Evkur iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon seçerek online iş başvurusu formunu doldurabilir ve cv dosyanızı Evkur insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Evkur Hakkında Bilgi

Evkur, 1972 senesinde kurulmuş olup, o dönem Murat Halı Mağazaları ismiyle faaliyetlerini sürdürmekteydi. 1987 yılında perakende mağazacılık sistemine geçen Evkur, 1994 yılında ismini Evkur Alışveriş Merkezleri şeklinde değiştirdi. 1987 senesinde sadece tek mağazaya sahip olan Evkur, günümüzde 90 üzerinde mağaza ile Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde müşterilerine kapılarını açmaktadır. Farklı 42 ilde Evkur Mağazalarını bulabilirsiniz.

Evkur, 1987 yıllarında halı satışı dışında bir ürün satmıyordu. Günümüzde binden fazla ürünü Evkur Mağazalarında bulabilirsiniz. Uluslararası ve yerli markalar arasından en kaliteli olanları müşterileriyle buluşturan Evkur, cep telefonu, elektornik eşyalar, beyaz eşya, bilgisayar, spor ürünleri, tekstil ürünler, kozmetik ve giyim gibi bir çok farklı alanda ürün satmaktadır.

Evkur’un 90 üzerindeki mağazalarında 4.200’den fazla personel çalışmaktadır. Toplamda 240.000 metrekarelik bir kapalı alana sahip olan Evkur, internet üzerinden de satışlar yapmaktadır. Ülkemizin en büyük mağazalar zincirleri arasına girmeyi başaran Evkur, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

Evkur Personeli Ne İş Yapar?

Evkur personeli görevleri itibariyle farklı departmanlarda çalışabilirler. Bunlar arasında:

  • Satış Danışmanları: Mağazalarda çalışan satış danışmanları, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, ürünler hakkında bilgi vermek ve satış işlemlerini gerçekleştirmek sorumluluğundadırlar. Aynı zamanda, müşteri memnuniyetini sağlamak için satış sonrası hizmetler de sunabilirler.
  • Müşteri Hizmetleri: Evkur müşteri hizmetleri departmanında çalışan personeller, müşteri şikayetlerini çözmek, siparişleri takip etmek, ürün iade ve değişim işlemlerini yönetmek ve genel olarak müşterilere yardımcı olmak gibi görevleri yerine getirirler.
  • İdari Personel: Evkur’un idari departmanında çalışan personeller, ofis yönetimi, finansal işlemler, insan kaynakları yönetimi, pazarlama faaliyetleri ve diğer idari görevler üzerinde çalışırlar.
  • Depo Personeli: Ürün sevkiyatı, depo düzeni ve envanter yönetimi gibi lojistik işlemleri yürüten depo personeli, müşterilere ürünleri tam zamanında teslim edebilmek için büyük bir önem taşırlar.
  • Teknik Servis: Evkur teknik servis departmanında çalışan personeller, müşterilerin ev ürünlerinde yaşadığı sorunları çözmek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek gibi görevleri yerine getirirler.

Bu departmanlar arasında, kişisel özelliklere, tecrübeye ve eğitime göre farklı pozisyonlar mevcut olabilir. Ancak, genel olarak Evkur personeli, müşteri memnuniyetini sağlamak, iş süreçlerini yönetmek, takip etmek ve düzenlemek gibi bir dizi görevi başarıyla yerine getirirler.

Evkur İş Başvurusu

Evkur iş başvurusu için buraya tıklayınız. Evkur Mağazalarına giderekte cv dosyanızı elden teslim edebilirsiniz.

Evkur İş İlanları

Evkur iş ilanları için buraya tıklayınız.  Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak Linkedin üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Evkur, ihtiyaç halinde çağrı merkezi ve mağazalarına eleman alımı yapmaktadır.

Evkur İletişim Bilgileri

Evkur Adres: Halkalı Merkez, Basın Ekspres Cd. No:33, 34303 Küçükçekmece İstanbul
Evkur Telefon Numarası: (0212) 473 47 47
Evkur Web Sitesi: https://www.evkur.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu