Turizm Sektörü İş İlanlarıUncategorized

Ets Tur İş Başvurusu

Ets Tur iş başvurusu ve açık iş pozisyonları için Ets Tur insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. EtsTur iş ilanları içerisinden size uygun bir iş pozisyonuna başvurarak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Ets Tur iş başvurusu ve güncel iş ilanları için sizlere vereceğimiz linki kullanabilir ve Ets Tur kariyer sayfası üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Ets Tur Hakkında

Ets Tur 1991 yılında faaliyetlere başlamıştır. Çok kısa zamanda kendini ispatlamış olan Ets Tur, müşterilerine olan hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çekmektedir. Turizm sektöründe sadece Türkiye’de değil tüm dünya üzerinde planlar düzenlemekte ve hizmet sunmaktadır. Paketler şeklinde çeşitli turlar ve konaklama hizmetleri sunmaktadır. Ets Tur’un faaliyetleri oldukça geniş bir kapsama yayılmıştır. Ülkemizde tatil dendiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi haline gelmiştir.

Ets Tur İştirakleri

Turizm ve seyahat sektöründe faaliyetler düzenleyen Ets Tur, bünyesi içerisinde Didimtur, Jetset, Odamax.com, Otelpuan.com ve Ucuzbilet.com gibi markalara sahiptir. Otelpuan.com sitesi üzerinden otellere puan verebilir ve yorumları görebilir, Ucuzbilet.com adresinden de ucuz uçak bileti sorgulayabilirsiniz. Son yıllarda gerek uçak biletlerinin gerekse tatil rezervasyonlarının internet üzerinden yapılıyor olması bu web sitelerinin önemini bir kat daha arttırmıştır.

Ets Tur turizm sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir. Ets Tur sayesinde erken rezervasyon, müşteri memnuniyetinin değerlendirilmesi ve online rezervasyon gibi hizmetler insanların hoşuna gitmiştir. Müşteriler bu hizmetler sayesinde daha kaliteli hizmet almaya başlamıştır. Engelli vatandaşlarımızı da düşünen Ets Tur, engelli vatandaşlarımıza özel hizmette sunmaktadır. Bu yapmış olduğu hizmetler sayesinde turizm sektöründe yeni bir çığır açmıştır ve köklü değişikliklere sahip olmuştur.

Ets Tur İş Başvurusu

Ets Tur iş başvurusu ve açık pozisyonları için bu linke tıklayınız. Ets Tur açık iş pozisyonları içerisinde yer alan bir ilana direk olarak başvuru yapabilirsiniz ve özgeçmiş bilgilerinizi internet üzerinden gönderebilirsiniz.

Ets Tur İş İlanları

Ets Tur iş ilanları ve kariyer olanakları için bu linke tıklayabilir ve Linkedin ağı üzerinden güncel ilanları takip edebilirsiniz. Linkedin üzerinden personel maaşları, diğer çalışanların sosyal medya hesapları gibi detayları inceleyebilirsiniz.

Ets Tur İletişim Bilgileri

Adres: Merdivenköy Mh. Nur Sk. No:1/8 C Blok Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: 0216 542 99 99
Web Sitesi: https://www.etstur.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu