Kamu İş İlanları

Eti Maden İş Başvurusu

Eti Maden iş başvurusu nasıl yapılır? Eti Maden kariyer ve insan kaynakları sayfasından iş ilanlarını görebilir ve iş başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Eti Maden iş başvurusu ve kariyer olanakları için alt kısımdaki detayları inceleyebilirsiniz. Eti Maden insan kaynakları departmanı tarafından açık iş pozisyonu olduğunda iş alımı duyurusu yapılmaktadır. Alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Eti Maden Hakkında 

1935 yılında kurulan Etibank, ülkemizde sanayileşme, doğal kaynakların ve finansın bir arada yürümesi hedefiyle faaliyetlerine başlamıştır. 1998 yılında bir yapılandırma olmuş ve kurumun ismi Eti Holding A.Ş. olmuştur. 2004 senesinde tekrar bir yapılandırma olmuş ve günümüzdeki ismi olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ismini aldı.

Eti Maden’in en önemli görevi son yıllarda ülkemizden çıkan Bor madeninin nasıl çıkarılacağı, yönetileceği ve uluslararası platformda nasıl pazarlanacağı konusunda stratejiler geliştirmektir. Ülkemizde %73’lük bir bor rezervi bulunmaktadır. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla Eti Maden görevlendirilmiştir.

Bor kaynaklarını daha verimli kullanmak için Ar-ge çalışmalarında bulunan Eti Maden, günümüz teknolojisini her daim yakından takip etmektedir. Üst düzey bir hizmet anlayışının yanında çevreye olan saygı ve iş sağlığı konusunda da en iyi olabilme çabasındadır. Eti Maden bünyesi içerisinde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler en iyi şekilde hazırlanarak piyasaya sürülmektedir. Rafine ve Nihai olmak üzere iki farklı kategori de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tarım alanlarında kullanılan Etidot-67 isimli borlu gübre Eti Maden tarafından üretilmektedir. Bu özel gübre katı veya sıvı olarak kullanılmaktadır. Bu gübre bitkilerin gelişiminde büyük önem taşımaktadır. Bunun dışında Çinko Borat isimli bir ürünün daha üretimi yapılmaktadır ve bu ürün de yangın olduğunda oluşan duman ve zehirli gazları engellemektedir. Üretmiş olduğu diğer ürünler piyasada denk geldiğiniz deterjan markası olan Boron ve el dezenfekte edilmek için kullanılan Borel’dir.

Eti Maden İş Başvurusu

Eti Maden iş başvurusu ve işe alım duyuruları için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğer iş ilanı yoksa ara ara girip kontrol edebilirsiniz.

Eti Maden İş İlanları

Eti Maden iş ilanları ve iş duyuruları için üst kısımda verdiğimiz linki takip edebilir ya da buraya tıklayarak Linkedin sayfasını takip edebilirsiniz.

Eti Maden İletişim Bilgileri

Adres: Ayvalı Mah. Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sk. No:1/A 06010 Etlik-Keçiören ANKARA
Telefon: 0312) 294 20 00
Web Sitesi: https://www.etimaden.gov.tr/

Eti Maden İşletmeleri Bandırma Bor ve Asit Fab. İşletmesi: 600 Evler Mahallesi, Atatürk Cd. No:70, 10200 Bandırma Balıkesir
Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletmesi: Kırka Mahallesi, 26970 Seyitgazi/Eskişehir
Eti Maden İşletmeleri Emet Bor İşletmesi: Hamam Mahallesi, Tavşanlı Simav Yolu No:3, 43700 Emet Kütahya
Eti Maden İşletmeleri Bigadiç Bor İşletmesi: Osmanca Mahallesi Bor Caddesi No:34 10441 Bigadiç BALIKESİR

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu