Fabrika İş İlanları

Eti İş Başvurusu

Eti iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Eti Bisküvi Fabrikası iş başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Kariyerinizi Eti’de sürdürmek istiyorsanız haberimizi inceleyebilirsiniz.

Eti iş ilanları içerisinde kendinize uygun iş pozisyonu seçebilir ve güncel iş başvurusu yapabilirsiniz. Eti iş başvuru formunu doldurarak kariyerinizi Eti şirketinde sürdürebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Eti Hakkında

1960 senesinde faaliyetlerine başlayan Eti, ülkemizin en büyük ve köklü yerli firmalarından bir tanesidir. Firuz Kanatlı’nın kurmuş olduğu Eti, 1962 senesinde 20 çalışanı ile faaliyetlerine başlamıştır. Günlük 3 tonluk bir kapasitesi olan Eti, o zamanlarda bisküvi fabrikasının tavalı üretim tesisini kullanmaktaydı. O yıllar meşhur olan Petit Beurre ve çeşitli kremalı ürünleri üretmeye başlamış ve piyasaya sürmüştür. Bu yıldan sonra büyüme odaklı bir strateji benimseyen Eti, her geçen yıl tesislerini büyütmüş ve daha da genişleyerek ülke çapında bir marka haline gelmiştir.

Eti isminin bu kadar büyük olması ve ülke çapına yayılmasının en büyük sebebi kendi üretmiş olduğu orijinal ürünler ve lezzetlerdir. O yıllarda üretilen ve günümüze kadar gelen ürünlerden bazıları ise Etimek, üzümlü kek, meyveli ve kakaolu dilim kekler, Turti şeklindedir. Ayrıca daha sonradan çıkan Browni ve Pronot gibi ürünlerde Eti’nin en bilindik yüzleridir.

Eti kurulmuş olduğu günden günümüze kadar devamlı olarak kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. Eskişehir ilimizde tüm Türkiye’ye açılan bir kapı olmuştur. Eti’nin üretmiş olduğu ürünler sektöre yön vermiştir. Eti günümüze kadar birçok ödülün sahibi olmuştur. Günümüzde binlerce kişiye iş istihdamı sağlamaktadır.

Eti İş Başvurusu

Eti iş başvurusu ve kariyer olanakları için bu linke tıklayabilirsiniz. Eti insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilir ve güncel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eti İş İlanları

Eti iş ilanları ve açık iş pozisyonları için bu linke tıklayabilirsiniz. Size uygun olan bir açık pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Eti Bisküvi Fabrikası İş Başvuru Formu

Eti Bisküvi fabrikası iş başvuru formu için üst kısımda verdiğimiz linklere başvuru yapınız ve fabrika iş ilanlarına başvuru yapınız. Başvurunuz onaylandığı takdirde Eti insan kaynakları iş görüşmesi için sizi davet edecektir.

Eti İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:11 Tepebaşı ESKİŞEHİR
Telefon: +90 (222) 221 20 00
Web Sitesi: https://www.etietieti.com/
Eti Linkedin: https://www.linkedin.com/company/eti_2/

Eti Bisküvi Fabrikası: Organize Sanayi Bölgesi 11. Cadde Eskişehir
Eti Çikolata Fabrikası: Organize Sanayi Bölgesi 11. Cadde Eskişehir
Eti Kek Fabrikası: Organize Sanayi Bölgesi 11. Cadde Eskişehir
Eti Kraker Fabrikası: Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 Eskişehir

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba ben daha önce paketleme ve üretim temizlik işlerinde çalıştım yüzde 44 işitme engelliyim iş arıyorum numaram 05337840443

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu