Fabrika İş İlanları

Erzurum Tekstilkent İş Başvurusu

Erzurum Tekstilkent iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Erzurum Tekstilkent iş ilanlarını İşkur arama sayfası üzerinden takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Erzurum Tekstilkent iş başvurusu nasıl yapılır? Erzurum Tekstilkent iş ilanları için alt kısımda verdiğimiz linklere tıklayarak güncel ilanları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Erzurum Tekstilkent Hakkında

Erzurum 2. Organize Sanayi Bölgesinde 2019 senesinde inşaatına başlanmış olan Tekstilkent 2020 Mart ayında tamamlanmış ve faaliyetlerine başlamıştır. Valilik tarafından düzenlenmiş olan ve 4 ayrı fabrika için ihaleye katılmış olan ve kazanan iki ayrı firma toplamda 350 kişilik bir kadroyu bünyelerine dahil ederek faaliyetlerine başlamıştır. İlk olarak çalışanlar kursiyer şeklinde alınmıştır. Alınan bu kursiyerlere çeşitli eğitimler verilmiştir. Ardından eğitilen kursiyerler çalışan statüsünde normal üretime geçtiler.

İki firmadan bir tanesi olan 3F Tekstil çok kısa bir süre içerisinde ciddi manada giyim ürününün üretimini gerçekleştirmiştir. Üretilmekte olan bu ürünler dünyanın farklı bölgelerine pazarlanmıştır. 3F Tekstil kısa sürede başarıyı yakalamış ve üretimlerini hız kesmeden devam ettirmektedir. Diğer taraftan üretimlerinin ve satışının bir sonucu olarak yeni çalışanları da eğitim sürecine dahil etmeye ve ilerleyen zamanlarda personel sayısına dahil ederek yeni çalışanlar ile daha fazla üretim yapmaya başlamıştır.

Erzurum Tekstilkent süreç olarak çeşitli faktörlerden olumsuz olarak etkilense de uzun vadede Erzurum halkı için ve ülkemiz için nitelikli bir değer olacaktır. Özellikle işsizlik oranlarının yüksek olduğu Erzurum için sağlamakta olduğu istihdam ile birçok kişiye iş kapısı olmaktadır. 2020 yılı ile birlikte hayata geçen Tekstilkent projesi ilerleyen zamanlarda daha da büyüyüp gelişecektir.

Farklı markaların ve farklı girişimcilerin de dahil olabileceği bu proje ile birlikte istihdam olanakları da genişleyecektir. Tekstil işinde özellikle kadınların da ciddi manada çalışan kapasitesinin olmasından dolayı kadınların iş hayatına girmesi için de bir fırsat olmaktadır. Erzurum Tekstilken Erzurum’un tekstil alanında kendini geliştirebilmesi ve ürünlerinin hem ülke çapında hem de dışında satışının yapılabilmesi için değerlendirilmesi gereken önemli bir proje olmaktadır.

Erzurum Tekstilkent İş Başvurusu

Erzurum Tekstilkent iş başvurusu ve İşkur üzerindeki ilanları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. İşkur sayfasına “tekstilkent” yazarak arama yapabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Erzurum Tekstilkent İş İlanları

Erzurum Tekstilkent iş ilanları için ilan.gov.tr sistemi üzerinden arama yapabilirsiniz. Linkle tıklayarak bu sistem üzerindeki ilanları görüntüleyebilirsiniz. Sol kısma arayacağınız kelimeyi yazmanız yeterlidir. Güncel ilan varsa listelenecektir.

Erzurum Tekstilkent İletişim Bilgileri

Adres: Üniversite, Refik Saydam Cd., 25000 Yakutiye / Erzurum
Telefon No: 0442 237 50 05

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu