Hastane İş İlanları

Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Ersoy Hastanesi iş başvurusu ve kariyer olanakları. Ersoy Hastanesi iş ilanları içerisinden size uygun bir pozisyon bularak iş başvuru formunu doldurabilir ve cv dosyanızı hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Ersoy Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Ersoy Hastanesi iş ilanları ve daha fazlası için alt kısımda verdiğimiz bilgileri inceleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Ersoy Hastanesi Hakkında

1989 yılında kurulan Ersoy Hastanesi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak sağlık hizmeti sunmaktaydı. Vermiş olduğu sağlık hizmetleriyle dikkat çeken kurum zamanla insanların takdirini kazanmış ve büyüme kararı almıştır.

1997 yılında Sultanbeyli Ersoy Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan sağlık kurumu daha sonra Maltepe’de de yeni bir hastane açmış ve son olarak da Kurtköy Ersoy Hastanesi’ni faaliyete geçirmiştir. En son açmış olduğu Kurtköy Ersoy Hastanesi en yeni teknolojilerle ve büyük hastanesi durumundadır.

Günümüzde toplam 3 farklı hastane ile sağlık hizmeti sunan Ersoy Hastanesi, teknolojiyi yakından takip eden ve büyümeyi her zaman hedef edinmiş bir sağlık kurumudur. Ufak bir poliklinikten 3 büyük hastane kurması da zaten bunu ispatıdır. Ersoy Hastanesi 2009 yılında ISO 9001 2008 Kalite Belgesi kazanmıştır.

Farklı alanlarda çalışan birçok uzman kadrosu bulunan Ersoy Hastanesi, temel tıp alanlarında oldukça başarılıdır. Temel tıp dışında estetik cerrahisi de oldukça gelişmiştir. Çocuklar içinde özel bölümleri bulunan Ersoy Hastanesi, ergen psikiyatri ve psikoloji bölümüne de sahiptir. Ersoy Hastanesinde randevu almak ya da soru sormak için hastane web sitesini kullanabilirsiniz. Alt kısımda verdiğimiz adreslerden Ersoy Hastanesi web sitesine girdiğinizde size canlı destek yardımcı olacak ve en hızlı şekilde sizi istediğiniz bölüme yönlendirecektir.

Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Ersoy Hastanesi başvuru ve online başvuru formu için buraya tıklayınız. Ersoy Hastanesi başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

Ersoy Hastanesi İş İlanları

Ersoy Hastanesi iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını incelemek için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Ersoy Hastanesi iş ilanlarını görebilirsiniz. Linkedin üyeliğinizle bu site üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Kurtköy Mah. Ankara Cad. No: 390/3 Pendik / İstanbul
Telefon: 0850 811 8600
Web Sitesi: https://www.ersoyhastanesi.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu