Fabrika İş İlanlarıHolding İş İlanları

Erdemir İş Başvurusu

Erdemir iş başvurusu ve açık iş pozisyonları için firmanın insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Erdemir iş ilanlarını bu sayfada görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Erdemir iş başvurusu ve güncel ilanlar için alt kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Erdemir insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Erdemir Hakkında
Oyak Metalurji’yi bünyesinde barındıran Erdemir, ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesi konumundadır. Devlet tarafından çıkarılan bir yasa ile 1960 yılında yassı çelik üretme amacıyla kurulmuştur. O yıllarda yassı çelik üretimi yoktu ve ülkemizde de böyle bir ihtiyaç bulunmaktaydı. Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Erdemir, sıcak ve soğuk haddelenmiş şekilde levha, saç ve kalay, krom ve çinko kaplamalı saç üretimi yapmaktadır.

Erdemir, saç üretimi dışında birçok farklı alana ürün hizmeti sunmaktadır. Bu sektörler içerisinde otomotiv, beyaz eşya, elektrik ve elektronik sektörü, enerji, makine ve gemi inşaatı olmak üzere daha birçok sektöre malzeme üretmektedir. Savunma sanayisine de parça üreten Erdemir, günümüzde en büyük ve en değerli şirketler arasında yer almaktadır.

Erdemir Ar-Ge Tesislerinin Kurulması
2014 yılında kurulan Ar-Ge merkezi sayesinde ülkemizin ilk ve tek araştırma tesisi olmuştur. Erdemir, günümüzde en büyük yassı çelik üreticisi durumundadır. Firmanın üretim kapasitesi artmış ve ürün çeşitliliğinde de genişleme olmuştur.

Çelik sektöründe diğer firmalara da yardımcı olan Erdemir, üstlenmiş olduğu bu misyonu sayesinde ülkemize çelik üretiminde çağ atlatmıştır. Sektörde yapmış olduğu dev yatırımlar, teknolojik gelişimler ve tecrübeli personellerle her geçen gün daha da büyümektedir. Çelik alanının en büyük markası haline gelen Erdemir, binlerce kişiye de iş istihdamı sunmaktadır.

Erdemir İş Başvurusu
Erdemir iş başvurusu ve açık iş pozisyonları için buraya tıklayınız. Tıklayacağınız sayfada iş ilanlarını görebilir, özgeçmiş bilgilerinizi yükleyerek sisteme kayıt olabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Erdemir İş İlanları
Erdemir iş ilanları ve kariyer olanakları için buraya tıklayabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız. Erdemir kariyer sayfasında açık iş pozisyonlarını göreceksiniz. Size uygum bir pozisyona iş başvurusu yaparak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Erdemir iş ilanları, personel maaşları ve diğer personellerle iletişime geçmek için Linkedin ağını kullanabilirsiniz. Erdemir Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Erdemir İletişim Bilgileri
Adres: Uzunkum No:7 Kdz. Ereğli 67330 ZONGULDAK
Telefon: 0 (372) 323 25 00
Web Sitesihttps://www.erdemir.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu